VDE ناگهان در سمت مصرف کننده قرار گرفت

هر سه امتیاز گام بزرگی در مسیر درست خواهد بود. مصرف کنندگان می توانند سیستم های خورشیدی مینی را بسیار راحت تر و بدون سردرد متصل کنند. از طریق متر فراری قدیمی سود به شدت افزایش می یابد، زیرا دیگر برقی را که بلافاصله استفاده نمی کنید، نمی دهید، بلکه با قیمت تمام شده پول دریافت می کنید.

پیشرفت های ذکر شده در بالا بسیار استقبال می شود. با این حال، ایمنی را نباید نادیده گرفت. VDE از سازندگان سیستم‌های خورشیدی کوچک می‌خواهد که مصرف‌کنندگان را در مورد خطرات بهتر آگاه کنند. علاوه بر این، یک سوئیچ تماس با حفاظت از خطا جدید باید اطمینان حاصل کند که نیروگاه های بالکن را می توان با خیال راحت از شبکه خانگی جدا کرد. با این حال، این احتمالاً بخشی از اینورتر است و چیزی نیست که مصرف کنندگان مجبور به نصب آن باشند.

بر این اساس، VDE خواستار قوانین کاملاً جدیدی است. بر این اساس، حداکثر توان خروجی از 600 تا 800 وات مطرح شود. علاوه بر این، برای تغذیه به شبکه خانه یک سوکت Schoku کافی است. اما ضربه بزرگ فقدان کنتورهای برق مدرن است. بر این اساس، یک پیشخوان فراری قدیمی، که می تواند به عقب نیز برگردد، به طور ناگهانی برای انجمن کافی است.

تاکنون، انجمن فناوری‌های برق، الکترونیک و اطلاعات (VDE) با طرفداران قوانین ضعیف‌تر برای نیروگاه‌های بالکن رابطه خوبی نداشته است. استانداردهای غیرضروری و گاه بی‌معنی، سیستم‌های خورشیدی کوچک را کند می‌کنند. قرار است یکدفعه تغییر کند.

VDE خواستار قوانین کاملاً جدید برای نیروگاه های بالکن است

در این ویدیو به شما می گوییم که قبلاً در مورد نیروگاه های بالکن اعمال شده است:

قطع کننده مدار جدید در راه است

برای مصرف کنندگان عادی، قوانین جدید به معنای تسکین عظیم است. با این حال، احتمالاً مدتی طول می کشد تا الزامات VDE در قوانین و مقررات اجرا شود. اخیراً، آژانس شبکه فدرال نیز در کنار مصرف کنندگان قرار گرفته بود. بنابراین دوباره واقعاً هیجان انگیز خواهد بود.منبع

تاکنون نیروگاه های به اصطلاح بالکن با حداکثر توان 600 وات در آلمان قابل بهره برداری هستند. VDE همچنین بر یک سوکت برق و یک کنتور برق دیجیتال که به عقب برنگردد اصرار دارد. از سوی دیگر، مقاله موضعی که اکنون توسط VDE منتشر شده است، یک است رهایی واقعی برای صحنه (منبع: heise).