PS5 مورد علاقه پس از 2 سال به رایانه شخصی می آیدسونی اعلام کرده است که کدام یک از PS5 هایلایت بعدی برای رایانه شخصی قرار می گیرد – این بار می توانید منتظر بازی Ratchet & Clank: Rift Apart باشید. از قبل می‌توانید مورد علاقه‌های طرفداران را در Steam پیش‌سفارش دهید، زیرا انتشار آن نزدیک است.

با بازی Ratchet & Clank: Rift Apart، سونی بعد از Horizon Zero Dawn، God of War، Marvel’s Spider-Man و The Last of Us، یکی دیگر از موفقیت های پلی استیشن را برای رایانه های شخصی عرضه می کند. همانطور که این شرکت در یک پست وبلاگ اعلام کرد، پورت PC در تاریخ 26 جولای 2023 منتشر خواهد شد – اکنون پیش‌سفارش‌ها در Steam و فروشگاه Epic Games فعال هستند.

Ratchet & Clank: Rift Apart تابستان امسال برای رایانه های شخصی عرضه می شود

Ratchet & Clank: Rift Apart با امتیاز 88 درصدی متاکریتیک، هنوز هم یکی از بهترین بازی‌های PS5 است که تا کنون دو سال پس از انتشار آن منتشر شده است. حالا می توانید بازیکنان رایانه شخصی می توانند منتظر ماجراجویی بین بعدی باشندکه طبق گفته بلاگ پلی استیشن ویژگی های خاصی را برای پورت موفقیت آمیز دریافت کرده است.

تریلر نسخه PC بازی Ratchet & Clank: Rift Apart را اینجا ببینید:

تریلر Ratchet & Clank: Rift Apart: PC Features

نسخه PC قرار است از جمله پشتیبانی از مانیتورهای فوق عریض و همچنین با نسبت های 21:9، 32:9 و 48:9 سازگار باشد. همچنین می‌توانید محدودیت نرخ فریم را حذف کنید و بسته به نیاز سیستم، از جلوه‌های ردیابی پرتو لذت ببرید. Ratchet & Clank: Rift Apart را می توان روی رایانه شخصی با ماوس و صفحه کلید و همچنین با کنترلر DualSense با تمام ویژگی های نسل بعدی کنترل کرد. دستاوردها هم در Steam و هم در فروشگاه Epic Games در دسترس هستند. (منبع: پلی استیشن)

Steam: سونی با موفقیت PS5 جرات تلاش جدیدی را دارد

پیش‌سفارش Ratchet & Clank: Rift Apart در رایانه شخصی با قیمت 59.99 دلار. امیدواریم سونی با جدیدترین پورت پلی استیشن به شکوه سابق خود بازگردد اشتباهات The Last of Us را تکرار نکنید – بلاک‌باستر زامبی‌ها هنگامی که در پایان مارس 2023 منتشر شد، به دلیل نقص فنی و اجرای نامناسب، باعث ناامیدی زیادی در جامعه Steam شد. پیاده‌سازی رایانه‌های شخصی بازی‌های انحصاری سابق پلی‌استیشن Spider-Man و Spider-Man: Miles Morales از نظر فنی بسیار موفق‌تر بودند. از آنجایی که Ratchet & Clank از یک موتور استفاده می کند، دلیلی برای خوش بینی وجود دارد.

در مورد The Last of Us، پروژه جدید Naughty Dog برای PS5 چند مشکل دارد:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع