Own Game of Thrones: Disney + ضربه فانتزی قوی دریافت کرد

اژدهاهای بیشتری می خواهید؟ می‌توانید تریلر فیلم House of the Dragon را در اینجا تماشا کنید:

خانه اژدها | تریلر رسمی تیزر (HBO Max)

نویسنده کتاب سری جدید Eragon را تایید کرد

طرفداران فانتزی نباید از کمبود سریال های جدید در آینده نزدیک بترسند. تنها چند هفته دیگر به عنوان پیش درآمد بازی‌های تاج و تخت (House of the Dragon) و سریال آمازون ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت باقی مانده است. همچنین دیزنی + یک تکه از پای فانتزی می خواهد. سرویس استریم در حال حاضر روی اقتباسی از حماسه Eragon کار می کند (منبع: Variety).

گفته می شود کریستوفر پائولینی، نویسنده مجموعه چهار کتاب، نیز در نویسندگی این سریال مشارکت دارد – خبر خوش آمدید. پس از همه، یک سری جدید اطراف اژدها سوار اراگون و بانوی اژدهاش سافیرا برای جبران اولین اقتباس سینمایی از سال 2006 نه تنها نقدهای بدی را از منتقدان دریافت کرد، بلکه با تغییر داستان کتاب ها در بسیاری از جاها، آن را با طرفداران به هم ریخت.

حتی سال ها پس از اقتباس فیلم وحشتناک و انتشار آخرین کتاب در حماسه در سال 2011، طرفداران هرگز متوقف نشده اند. برای شانس دوم برای مبارزه برای Eragon. تلاش‌ها در رسانه‌های اجتماعی ممکن است به این کمک کرده باشد که دیزنی اکنون مجموعه‌ای از این فرنچایز را ارائه کند. پائولینی اکنون وجود این سریال را در توییتر تایید کرده است. با این کار، او همچنین قدردانی خود را از طرفداران وفادار Eragon ابراز می کند:

سریال های ارباب حلقه ها و بازی تاج و تخت اواخر امسال منتشر می شود. دیزنی هم اکنون می خواهد یک رقیب فانتزی قوی را به سرویس استریم خود بیاورد. یک سری کتاب پرطرفدار شانس دوم پیدا می کند.

Disney+ رقابت را برای Game of Thrones به ارمغان می آورد

حماسه اراگون در دنیای فانتزی آلاگاسیا اتفاق می‌افتد که توسط ظالم گالباتوریکس اداره می‌شود. پسر مزرعه‌دار Eragon در ابتدای سریال با یک تخم‌مرغ آبی روبرو می‌شود که به سرعت از آن نیز خارج می‌شود اژدها سافیرا از دریچه بیرون می آید. از آن لحظه به بعد ماجراجویی آنها با هم آغاز می شود، که آنها را در سراسر کشور می برد تا به عنوان یک اژدها و سوار به نیروهای خیر کمک کنند تا به پیروزی برسند. علاوه بر سریالی که امیدواریم در نهایت به خوبی ساخته شود، نیاز به اقتباس از بازی نیز دارد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع