NfS Unbound: زمان و دامنه بازی

اینکه چند مسابقه را در یک جلسه کامل کنید نیز به شما بستگی دارد. در صورت تمایل می توانید در هر جلسه فقط یک مسابقه را انجام دهید یا هر تعداد که در آن جلسه موجود است. بنابراین، زمان بازی کمپین می تواند بسیار متفاوت باشد. برای تکمیل داستان حدود 10 تا 20 ساعت زمان می برد.

با این حال، هنگامی که کمپین را کامل کردید، همچنان می‌توانید در اطراف شهر لیک‌شور رانندگی کنید و برای مثال، تمام مجموعه‌های کلکسیونی (بیلبوردها، هنر خیابانی، خرس‌ها) و فعالیت‌ها (تله‌های سرعت، دویدن سرعت، مناطق دریفت، پرش‌های بلند) را تکمیل کنید.

علاوه بر داستان اما یک جزء آنلاین نیز وجود دارد در Need for Speed ​​Unbound. در اینجا البته به شما بستگی دارد که چند ساعت را می خواهید در چند نفره وقت بگذارید. اگر شما قفل تمام تروفی ها و دستاوردها را باز کنید خواستن، که شامل دستاوردهای آنلاین نیز می شود، می توانید با حدود انتظار 40 تا 50 ساعت را داشته باشید.منبع

مدت زمانی که برای کمپین تک نفره Need for Speed ​​Unbound نیاز دارید کاملاً به شما بستگی دارد. را داستان به یک پیش درآمد، سه مرحله مقدماتی و یک پایان بزرگ به نام The Grand تقسیم می شود.

Need for Speed ​​Unbound یک بازی شیک مسابقه‌ای است که در شهر خیالی لیکشور سیتی اتفاق می‌افتد. اما داستان چقدر طولانی است؟ و چقدر زمان بازی می توانید از بازی انتظار داشته باشید؟ در ادامه هر آنچه که باید در مورد فصل و محدوده NfS Unbound بدانید را به شما می گوییم.

داستان Need for Speed ​​Unbound چقدر طول می کشد؟