MediaMarkt قاب های اصلی آیفون را می فروشد

وقتی آیفون پر از زباله است، وقت آن است که آن را تمیز کنید:

MediaMarkt بیشتر در WSV ارائه می دهد

قاب سیلیکونی اپل، پشت جلد، اپل، آیفون SE، بلک زی

WSV در حال حاضر در MediaMarkt در حال برگزاری است. اما هر کسی که به فروش کلاسیک زمستانی فکر می کند اشتباه می کند. در خرده‌فروشی لوازم الکترونیکی، WSV مخفف “Wahnsinns Schnellverkauf” است. MediaMarkt به عنوان بخشی از WSV در حال حاضر قاب‌های آیفون را با 87 درصد تخفیف می‌فروشد. به جای 39 یورو باید مشتریان MediaMarkt فقط 5 یورو گذاشتن …. روی میز. هزینه حمل و نقل 2.95 یورو به آن بیا در صورت تمایل به صرفه جویی می توانید روکش ها را بصورت آنلاین سفارش داده و از فروشگاه تحویل بگیرید.

APPLE MXYK2ZM/A، قاب پشتی، اپل، آیفون SE (2020)، صورتی شنی

امتیاز کوچک در پیشنهاد WSV: فقط پوشش‌هایی برای iPhone SE (2020) با این قیمت وجود دارد پس از همه، صاحب جدیدتر است آیفون SE 3، که اپل سال گذشته معرفی کرد، اما همان ابعاد. موارد کاهش یافته برای هر دو دستگاه مناسب است.

MediaMarkt برای سایر پیشنهادات WSV تخفیف های زیادی مانند قاب های آیفون ارائه نمی دهد. با این وجود، ارزش نگاهی به آنجا را نیز دارد. زنجیره لوازم الکترونیکی، تلویزیون، تلفن های هوشمند، کارت های حافظه و کالاهای خانگی و سایر موارد را کاهش داده است. ما یک نمای کلی از بهترین پیشنهادها را در اینجا گردآوری کرده‌ایم: MediaMarkt-Saturn WSV: این معاملات واقعاً موفق هستند.منبع

APPLE MXYJ2ZM/A، پشت جلد، اپل، آیفون SE (2020)، سفید

روکش ها در رنگ های مشکی، سفید و صورتی موجود هستند. سیلیکون به عنوان ماده استفاده می شود.

قاب سیلیکونی اپل، پشت جلد، اپل، آیفون SE، بلک زی
ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/01/26 20:03

خوب است بدانید: جلدها برای آیفون 8 نیز مناسب است. تلفن همراه فرقه سال 2017 الهام بخش آیفون SE بود. ابعاد 138.4 x 67.3 x 7.3 میلی متر برای هر سه دستگاه یکسان است.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/01/26 ساعت 7:54 بعد از ظهر

APPLE MXYK2ZM/A، قاب پشتی، اپل، آیفون SE (2020)، صورتی شنی

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 1/27/2023 ساعت 1:38 بامداد

APPLE MXYJ2ZM/A، پشت جلد، اپل، آیفون SE (2020)، سفید

این واقعیت که اپل یک تولید کننده مطلق است، تنها با قیمت آیفون، مک و شرکت نشان داده نمی‌شود. خریداران حتی مجبورند برای یافتن لوازم جانبی اصلی گروه فرقه در جیب خود بگردند. آخرین پیشنهاد MediaMarkt بسیار قابل توجه است: زنجیره لوازم الکترونیکی قاب های آیفون را تنها با قیمت 5 یورو به فروش می رساند.

MediaMarkt قاب های آیفون SE را به قیمت 5 یورو به فروش می رساند