MediaMarkt به طور موقت 400 یورو اضافه می کند

اگر ارزش کوپن هدیه و پاداش تعویض 100 یورویی را در صورت همراه داشتن شماره تلفن خود از کل هزینه های یک دوره قرارداد 24 ماهه کم کنید، باقی می ماند. 259.75 یورو برای تعرفه باقی مانده است. متناظر 10.82 یورو در ماه برای یک نرخ ثابت Allnet و پیامک با حجم داده 40 گیگابایتی LTE/5G. قیمت عادی برای تعرفه “o2 Grow” 29.99 یورو در ماه است (مشاهده در o2) – پس این معامله بسیار خوبی است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

آیا ترجیح می دهید تعرفه قابل لغو ماهانه داشته باشید؟ سپس نگاهی به نمای کلی ما از بهترین تعرفه ها بیندازید:

قرارداد تلفن همراه با پریمیوم: آیا تلفن هوشمند را ترجیح می دهید؟

در MediaMarkt، همه کسانی که برای قرارداد به گوشی هوشمند نیاز ندارند، یک پیشنهاد عالی دریافت می‌کنند. بنابراین شما تعرفه محبوب “o2 Grow” را به لطف 400 یورو دریافت می کنید کوپن های هدیه با قیمت مناسب. ما پیشنهاد را بسیار دقیق بررسی کردیم، تمام هزینه ها را محاسبه کردیم و نشان دادیم که آیا ارزش آن را دارد یا خیر.

MediaMarkt: 400 یورو به عنوان جایزه به تعرفه تلفن همراه

البته، محاسبه بالا فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. این به شما بستگی دارد که آیا باید این کار را انجام دهید، اگرچه تعرفه حجم داده ها هر سال افزایش می یابد و در نتیجه ارزش آن افزایش می یابد، اگرچه هزینه ها ثابت می مانند. پس از مدت حداقل 24 ماهه، در هر صورت می توانید ماهانه انصراف دهید.

به پیشنهاد در MediaMarkt

کدام ارزان تر است: تلفن هوشمند و تعرفه را جداگانه بخرید یا در بسته تعرفه ای با مدت قرارداد عمدتاً 24 ماهه؟ هرکسی که کاری با تلفن همراه و ارتباطات سیار داشته باشد، مطمئنا چندین بار این سوال را شنیده است. هیچ پاسخ روشنی برای این وجود ندارد، زیرا بستگی به پیشنهاد مربوطه و نیازهای خود شما دارد. با این حال، شما همیشه می توانید برای خودتان محاسبه کنید که آیا یک معامله تعرفه خوب است یا نه، به سادگی در این مورد توضیح داده شده است ویدئو:

در MediaMarkt شما در حال حاضر پاداش دریافت می کنید قرارداد تلفن همراه “o2 Grow”. آ کوپن هدیه 400 یورویی. شما برای تعرفه پرداخت می کنید 29.99 یورو در ماه به علاوه یک بار هزینه 39.99 یورو برای قیمت اتصال (مشاهده پیشنهاد در MediaMarkt). ویژگی خاص: قرارداد شامل اول است 40 گیگابایت LTE/5G و همچنین نرخ ثابت Allnet و SMS و سال به سال 10 گیگابایت بدون هزینه بیشتر افزایش می یابد. علاوه بر این، عملکرد اتصال به شما امکان می دهد تا از تعرفه حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کنید. اکنون اقدامات نیز در دسترس هستند 100 یورو پاداش تعویض علاوه بر این، اگر شماره تلفن خود را با خود ببرید.

به پیشنهاد در MediaMarkt

کوپن MediaMarkt برای تعرفه o2: آیا معامله ارزش آن را دارد؟

ما پیشنهاد را محاسبه کرده ایم. برای مقایسه، از تعرفه معمولی “o2 Grow” استفاده می کنیم که در حال حاضر 29.99 یورو در ماه هزینه دارد.

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • شبکه: o2
  • تعرفه: رشد
  • 40 گیگابایت LTE/5G-حجم داده (حداکثر 300 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • عملکرد اتصال: تعرفه را می توان در حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کرد
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • حجم داده ها هر سال افزایش می یابد 10 گیگابایت روشن (حداکثر 240 گیگابایت)
  • 100 یورو پاداش تعویض هنگام انتقال یک شماره
هزینه ها در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
29.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
0 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
759.75 یورو
امتیازات و پاداش ها
کوپن 400 یورو + پاداش 100 یورو
تعرفه هزینه موثر
(مجموع هزینه ها منهای پاداش و پاداش تغییر)
259.75 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 10.82 یورو
به پیشنهاد در MediaMarkt