فقط در روزهای تعطیل، مجموعه کاملی از برنامه‌های با کیفیت بالا را از سازنده Ashampoo مانند Backup Pro 15 و WinOptimizer 19 برای دانلود رایگان به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ها و لینک های دانلود مرتبط را در مقاله ما بیابید.

کمپین نرم افزاری برای کریسمس: 4 نسخه کامل برای دانلود رایگان

در تعطیلات کریسمس، می توانید یک بسته کامل نرم افزار درجه یک را از سازنده Ashampoo از GIGA در زمینه های پشتیبان گیری، بهینه سازی سیستم و چند رسانه ای دریافت کنید. رایگان برای دانلود. اما در نظر داشته باشید که گزینه دانلود رایگان فقط تا 26 دسامبر در دسترس است. شامل بودن. به طور مفصل، دانلود رایگان برنامه های زیر است:

Ashampoo Backup Pro 15

UnInstaller 10 برنامه ها را از رایانه شما بدون باقی ماندن باقیمانده حذف نصب می کند. چهار تکنیک مختلف حذف برای شما در دسترس است که با استفاده از آنها می توان هر برنامه، برنامه ویندوز و پلاگین را به راحتی از رایانه حذف کرد.

دانلود Ashampoo UnInstaller 10

Ashampoo WinOptimizer 19

با WinOptimizer 19 شما می توانید ویندوز خود را سریع تر، باریک تر و ایمن تر به روشی ساده تر کنید. این برنامه ابزارهای مختلف بهینه سازی را برای حفظ حریم خصوصی، مشکلات سیستم و حذف فایل های غیر ضروری در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود Ashampoo WinOptimizer 19
آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.