Call of Duty: Modern Weapon 2 فقط برای بهتر شدن نیست. به لطف DLC های متعدد اکتیویژن بلیزارد، می توانید واقعاً خوب به نظر برسید. با این حال، یک پوسته جدید برای 10 یورو موجی از اعتراضات طرفداران را برانگیخت.

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

Call of Duty: DLC جدید همه را راضی نمی کند

هنوز دو هفته از انتشار پوسته دزدان لوس آنجلس برای بازی‌های Call of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 توسط Activision Blizzard نگذشته است. از DLC به قیمت 9.99 یورو در واقع فقط ظاهر سرباز شما را تغییر می دهد و به او لباس مشکی شیک با لوگوی قرمز روی سینه می پوشد. با این حال، برخی از طرفداران به سرعت به این نکته اشاره کردند که پوست مزیت ناعادلانه ای به خریداران می دهد. از این گذشته، تشخیص مخالفان در لباس های تیره بسیار دشوارتر است. در نتیجه، اتهامات Pay2Win نیز مطرح شد.

با این حال، اکتیویژن بلیزارد اکنون هوشمندانه است و به سرعت به اعتراض طرفداران واکنش نشان می دهد. از کت و شلوار نینجا فرضی تنظیم نوری است: این بار به لطف عینک قرمز روشن، دستکش و جلیقه، او را می توان حتی در تاریک ترین گوشه ها دید (منبع: Activision Blizzard).

می‌توانید مقایسه سر به سر این دو نسخه را در توییتر بررسی کنید:

اکنون بازیکنان CoD پول خود را پس می خواهند

پوسته جدید همچنین توسط بسیاری از بازیکنان CoD به طور انتقادی مشاهده می شود. مخصوصاً آنهایی که 10 یورو برای تنظیم بصری پرداخته اند دوست ندارند که Activision Blizzard ناگهان سربازان خود را دوباره رنگ کند. این پوسته احتمالاً در بین بسیاری از افراد بسیار محبوب بوده است زیرا دقیقاً به آنها در بازی ارائه می دهد مزیت می دهد.

تریلر بازی Call of Duty: Warzone 2.0 را در اینجا ببینید:

تریلر راه اندازی Warzone 2.0 | Call of Duty: Warzone 2.0

در نظرات زیر توییت ModernWarzone، برخی از طرفداران حتی پول خود را طلب می کنند. حساب CoD CharlieIntel نیز در مورد بازپرداخت توییت می کند. بر این اساس، برخی از بازی ها خواهد بود در ایکس باکس یا از طریق Battle.net 10 یورو خود را پس بگیرید (منبع: CharlieIntel در توییتر).