یک ویدیوی منتشر شده (بالا) نتایجی را نشان می دهد که کاملاً چشمگیر هستند. این تنها چیزی نیست که اکنون می توانید ببینید انعکاس شخصیت در شیشه های پنجره، آب و گودال ها هم اکنون این جزئیات زیبا را ارائه می دهند.

بالاخره کی GTA 6 ظاهر می شود؟

هر کسی که بازی GTA 5 را انجام داده است می داند که این عنوان در حال حاضر چیزهای زیادی برای ارائه دارد. حتی گرافیک توسط بسیاری با وجود سن حدود 10 سال کاملاً کافی توصیف شده است. با این حال، تقویت آن ضرری ندارد و Rockstar Games اخیراً نسخه جدید را منتشر کرده است به روز رسانی 1.64 برای همه پلتفرم ها (منبع: Rockstar Games).

اینکه چه زمانی طرفداران می توانند انتظار بازی جدید را داشته باشند هنوز یک راز بزرگ است. پس از اینکه چند ماه پیش برخی از GTA 6 به بیرون درز کرد، از یک نسخه رسمی ساکت شده است بنابراین هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است.

این به روز رسانی تغییرات زیادی در محتوای GTA Online اعمال کرد – دارندگان پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S نیز می توانند از طریق آن ثبت نام کنند. انعکاس‌های جدید با تابش مشتاقانه منتظر است. طبق تغییرات رسمی، اینها باید جزئیات و تضادهای بیشتری را در دنیای بازی ارائه دهند. در میان چیزهای دیگر، این عملکرد “وسایل نقلیه، شکل ها و سایر جزئیات را بر روی سطوح بازتابنده و براق نمایش می دهد”.

طرفداران GTA هنوز مشتاقانه منتظر اخبار مربوط به GTA 6 هستند. اکنون توسعه دهندگان به نسخه های PS5 و Xbox Series X|S جلوه های بصری بهبود یافته ای داده اند.

GTA 5 - Grand Theft Auto V