فولکس‌واگن قبلاً اعلام کرده بود که 20000 یوروی اولیه برنامه‌ریزی شده به دلیل توسعه قیمت فعلی امکان‌پذیر نخواهد بود. در عوض، فولکس استرومر احتمالی نباید مرز 25000 را بشکند. از طرف دیگر در اشکودا آنها نمی خواستند 20000 یورو را کنار بگذارند. برندهای گروه باید اطمینان حاصل کنند که به اندازه کافی متمایز از یکدیگر هستند. که باید آن را تضمین کند نسخه اشکودا ارزان تر می شود نسبت به برادران VW و Cupra.

بیشتر پول به این سه خودروی الکتریکی سرازیر خواهد شد. با سال جدید، اهداف در اشکودا جاه طلبانه تر شده اند. به طور خاص، شما روی یکی کار می کنید ماشین برقی برای مبتدیان با قیمت اولیه از زیر 25000 یورو این احتمالاً برادر ID.2 برنامه‌ریزی‌شده فولکس واگن است، که قرار است شاخه‌هایی از Skoda و Cupra داشته باشد.

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و یک جایزه زیست محیطی دریافت کنید

با سال 2026 به عنوان هدف جدید، اشکودا در حال تنظیم مجدد تهاجمی خودروهای الکتریکی خود است. در سه سال آینده، سازنده می خواهد پول زیادی را برای این امر خرج کند: سرمایه گذاری ها به 5.6 میلیارد یورو افزایش می یابد. پیش از این 3.1 میلیارد یورو پیش بینی شده بود. ما تا سال 2026 با شما خواهیم آمد سه مدل برقی دیگر، بقیه به دنبال خواهند آمدکلاوس زلمر، رئیس اشکودا به Handelsblatt تایید می کند. این برنامه ها قبلا اعلام شده بود.

از این گذشته، یک مدل از قبل برای دوره پس از 2026 تنظیم شده است: اکتاویا پرفروش اشکودا قرار است در آینده به یک خودروی الکتریکی تبدیل شود.