تولد نوزاد معمولاً نه ماه طول می کشد، درست مانند ادامه نمایشی که احتمالاً نمادین ترین نمایش در آمازون پرایم است. همچنین نه ماه پس از آخرین پخش، آخرین ویژه از “The Grand Tour presents…” در سپتامبر 2022 – سرانجام – منتشر خواهد شد.

طرفداران سه آشوب دوست داشتنی جرمی کلارکسون، ریچارد هاموند و جیمز می مجبور بودند مدت زیادی را برای مطالب جدید منتظر بمانند. اخیراً، در دسامبر سال گذشته، آنها نگاهی به کشور خودروسازی فرانسه انداختند در The Grand Tour Presents: A Scandi Flick سه مجری سابق Top Gear اکنون خود را در شمال دور در امتداد دایره قطب شمال می یابند.

آمازون از نسخه جدید تور بزرگ رونمایی کرد

به گفته آمازون، «بچه‌ها در حالی که خانه‌های خود را از سواحل نروژ تا مرز روسیه می‌کشند، وارد یک ماجراجویی فاجعه‌بار می‌شوند که آنها را به پایگاه‌های زیردریایی جنگ سرد، مسیرهای مسابقه دریاچه‌های یخ‌زده، تصادف‌ها و آشفتگی پیست‌های اسکی می‌برد.» دیوانه‌کننده به نظر می‌رسد. امیدوار کننده در همین حال، با نگاه کردن به اولین تریلر مرتبط، انتظار بیشتری وجود دارد، حتما نگاهی بیندازید:

The Grand Tour Presents: A Scandi Flick – Trailer

روی آنتن می رود «The Grand Tour presents: A Scandi Flick» سپس از 16 سپتامبر 2022. جالب است بدانید: آمازون با این ویژه به عنوان اولین شماره فصل پنجم برخورد می کند. بنابراین، چهار فیلم ویژه که قبلا تولید شده بودند، فصل چهارم را تشکیل می دهند و بنابراین کامل در نظر گرفته می شوند. به عنوان یادآوری، از فصل چهارم، برنامه قبلی استودیویی متعلق به گذشته است. از آن زمان، سازندگان صرفاً بر روی محصولات ویژه مربوطه تمرکز کرده اند، که قبلاً برجسته ترین فصل های مربوطه بود. این هم در «تور گند» و هم قبل از آن در «تاپ گیر».

ارزش دیدن پروژه های جانبی این سه متخصص را دارد

هرکسی که در Amazon Prime Video مشترک شده باشد، در جای دیگری نیز توسط سه بازیگر اصلی سرگرم خواهد شد. به عنوان مثال، جیمز می اخیراً در حال کاوش در ایتالیا (نمایش در آمازون) بود، ریچارد هاموند تلاش کرد از یک جزیره فرار کند (نمایش در آمازون) و جرمی کلارکسون یک کشاورز کم و بیش موفق شد (نمایش در آمازون) – قطعا ارزش دیدن دارد، حتی بدون بازیگران خودرو.