ایلان ماسک نه تنها بسیار ثروتمند است، بلکه بسیار شلوغ است. به عنوان مدیرعامل چندین شرکت، او دوست دارد خود را به صورت عمومی و اغلب با تزهای بحث برانگیز بیان کند. آنچه را که او در 24 ساعت گذشته انجام داده است را در نمای کلی خلاصه می کنیم.

ایلان ماسک: پرتره ای از رئیس تسلا

ایلان ماسک: این کاری است که میلیاردر در نهایت انجام داد

به عنوان مالک جدید توییتر، روز کاری ایلان ماسک کمی پر شده است. عواقب تصاحب که او برای آن کل 44 میلیارد دلار روی میز قرار داده است، کاربران پلتفرم در حال حاضر اثرات آن را احساس می کنند – و همچنین نیروی کار.

  • ماسک هیئت مدیره توییتر را منحل کرد. بر اساس بیانیه ای به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) این میلیاردر تنها رهبر این پلتفرم است. پیش از این، 9 مدیر بخشی از هیئت مدیره بودند که به عنوان ترکیبی از هیئت اجرایی و هیئت نظارت، دارای – یا بهتر است بگوییم – عملکرد کنترلی مهمی داشتند.
  • او اکنون در پروفایل توییتر خود را اینگونه توصیف می کند:اپراتور خط تلفن شکایات توییتر“. همچنین یک عکس جدید او به خودش اجازه داد، که ایلان جوان روی آن تلفن دیده می شود.
  • هنوز مشخص نیست که کدام کاربرانی که قبلاً مسدود شده بودند توسط ماسک رفع انسداد خواهند شد. حدس و گمان هایی وجود دارد که آیا ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا ممکن است بازگردد. مسک شوخی می کنداگر توییتر به ازای هر سوالی که درباره ترامپ پرسیده می شود یک دلار به توئیتر پول بدهد، غرق پول می شود.
  • اشتراک توییتر آبی که گفته می شود 19.99 دلار در ماه هزینه دارد، می تواند درآمد بیشتری نیز به همراه داشته باشد. چک تأیید آبی باید بخشی از بسته باشد (منبع: The Verge).

ماسک: آیا واین باید برگردد؟

بازگشت دیگری با ماهیت کاملاً متفاوت نیز ممکن است در انتظار باشد: پلتفرم ویدیویی تقریباً فراموش شده Vine ظاهراً خاطرات ماندگاری را برای ماسک به جا گذاشته است. در توییتر از کاربرانش سوال می کند اگر او باید تاک را برگرداند. بیش از دو سوم موافق هستند.

ماسک هالووین را با مادرش در یک مهمانی در هایدی کلوم گذراند. اینم لباسش:

ایلان ماسک کارهای زیادی برای انجام دادن دارد: در ویدیو می توانید پروژه های او را ببینید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.