جوایز بازی امسال سورپرایز بزرگی را برای دارندگان PS5 به همراه دارد. سونی در حال انتشار نسخه ی نمایشی یک بازی اکشن نقش آفرینی جدید از Square Enix است. این به شما امکان می دهد چند هفته قبل از انتشار به دنیای جادویی نگاه کنید.

ناگفته

بنابراین شما می توانید از قبل موفق به قمار بعدی PS5 شوید

طرفداران فانتزی با پلی استیشن 5 باید ناگفته از نزدیک زیر نظر داشته باشید بازی اکشن نقش آفرینی از ناشر Square Enix نوید جادو و پارکور زیادی را در دنیای باز می دهد. چند هفته قبل از انتشار، می‌توانید دریابید که آیا موفقیت بعدی PS5 برای شما مناسب است یا خیر. به عنوان بخشی از جوایز بازی امسال، سونی یک نسخه ی نمایشی رایگان منتشر کرد که می توانید از آن برای چشیدن طعم بازی استفاده کنید.

نسخه ی نمایشی Forspoken در حال حاضر در دسترس است فروشگاه پلی استیشن در دسترس. با توجه به توضیحات، می توانید سیستم پارکور را امتحان کنید و توانایی های جادویی قهرمان فری را در مبارزه با حریفان خطرناک آزمایش کنید. برای این منظور باید پنج کار اصلی و چند کار جانبی در دسترس باشد. حتی اگر تمام دنیا به روی شما باز نیست، می توانید از قبل چشم انداز وسیعی از آتیا را ببینید (منبع: فروشگاه پلی استیشن).

سونی همچنین تریلر خود را برای PS5 برای Forspoken ارائه کرده است:

Forspoken: تریلر نسخه ی نمایشی PS5

لازم نیست خیلی بیشتر برای Forspoken صبر کنید

اگر نمی توانید از نسخه ی نمایشی بازی PS5 سیر شوید، حداقل نیازی نیست که خیلی بیشتر منتظر بمانید. Forspoken در حال حاضر منتشر شده است 24 ژانویه 2023 برای پلی استیشن 5 و رایانه شخصی. همکاران ما از spieletipps قبلاً توانسته اند به آتیا سفر کنند. بنابراین، با Forspoken می توانید انتظار یک بازی پر از اکشن در سبک Final Fantasy 15 را داشته باشید.

ترکیبی از PS5 و PC به یک مفهوم موفق برای سونی تبدیل می شود. در جریان جوایز بازی امسال، سازنده پلی استیشن همچنین سرانجام زمان عرضه The Last of Us Remake را برای رایانه شخصی اعلام کرد.