موفقیت روز پرایم 2022 که به راحتی نادیده گرفته می شود: Technisat DigitRadio 371 CD BT به درستی یکی از پرفروش ترین های آمازون است، زیرا عملکردهای زیادی دارد و ارزان است.

Technisat DigitRadio 371 CD BT با 24 درصد تخفیف

ایده آل برای آشپزخانه، تراس یا دفتر کار خانگی: Technisat DigitRadio 371 CD BT با قیمت 89.99 یورو برای مدت محدود در دسترس است. داشتن. رادیو سی دی پرفروش معمولاً در فروشگاه ها حدود 120 یورو قیمت دارد و ما در این کمپین با قیمت پایین واقعی روبرو هستیم. دو نوع رنگ برای انتخاب وجود دارد: سفید یا سیاه، هر دو با عناصر نقره‌ای رنگ. این پیشنهاد فقط برای اعضای Amazon Prime معتبر است.

DigitRadio 371 از نقطه نظر فنی

مهمترین ویژگی این است که درایو سی دی یکپارچه برای سی دی های موسیقی TechniSat DigitRadio 371 CD BT با VHF کار می کند، DAB+، بلوتوث، USB، LAN، AUX IN، جک هدفون، تایمر بیدار شدن/خواب و کنترل از راه دور به عنوان یک معجزه تجهیزات ویدیوی سازنده نمای کلی خوبی از مهمترین ویژگی ها ارائه می دهد:

نمای کلی عملکرد: Technisat Digitradio 371 CD BT (ویدیوی سازنده)

رتبه بندی مشتریان آمازون برای Technisat DigitRadio 371 CD BT عمدتا مثبت است (متوسط 4.6 از 5 ستاره با بیش از 800 رای داده شده). به دلیل نرم افزار انتقاداتی وجود دارد: این عملیات کمی به عادت کردن نیاز دارد و برخی از موارد منو را می توان بهتر حل کرد. نکته من: در وب سایت سازنده می توانید قبل از خرید به دستورالعمل های عملیاتی (PDF) نگاه کنید.

مزایای:

  • تجهیزات خوب از جمله درایو سی دی
  • ارزش زیادی برای پول

معایب:

  • عملیات نیاز به زمان آموزشی دارد
  • بدون رادیو اینترنتی از طریق WLAN (سازنده CD کمی گران‌تر DigitRadio 371 را برای این کار ارائه می‌کند. IR بر)

Amazon Prime Day 2022: شما باید این را بدانید

  • تخفیف ها فقط برای امسال است اعضای اصلی، به اشتراک پولی Amazon Prime (30 روز آزمایشی رایگان) نیاز دارد.
  • قیمت های ویژه درج شده در اینجا از هم اکنون تا چهارشنبه، 13 جولای 2022، ساعت 23:59 معتبر است. تمامی اظهارات بدون ضمانت
  • موارد زیر برای همه پیشنهادات اعمال می شود: “تا زمانی که سهام باقی مانده است”. بنابراین توصیه می شود از قبل در نظر بگیرید که کدام دستگاه آمازون را می خواهید و به سرعت ضربه بزنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.