15.99 یورو برای محصول جدید Ikea؟ این یک معامله به نظر می رسد – به خصوص در این زمان های گران. اما خریداران باید بدانند که اگر این کمک روزمره کاربردی را بخرید، باید دوباره در جیب خود فرو کنید.

صدای عالی همراه با طراحی ظریف که در هر اتاق نشیمن یا اتاق خوابی قرار می گیرد. بلندگوهای Symfonisk شناخته شده و محبوب هستند. اگر نمی خواهید بلندگوهای هوشمند را با تلفن همراه خود کار کنید، می توانید از کنترل از راه دور Symfonisk استفاده کنید. Ikea اکنون نسل دوم را معرفی کرده است و برای کمک روزانه عملی فقط 15.99 یورو دریافت می کند (به Ikea مراجعه کنید). اما شیطان در جزئیات است.

ریموت Ikea Symfonisk فقط با Dirigera کار می کند

نسل دوم کنترل از راه دور Symfonisk از Ikea پیش فرض هاب جدید خانه هوشمند را دارد. (منبع تصویر: Ikea)

زیرا کنترل از راه دور به تنهایی کافی نیست. را کنترل از راه دور Symfonisk به مرکز جدید خانه هوشمند Ikea نیاز دارد: Dirigera. مرکز کنترل جدید خانه هوشمند جایگزین Trådfi می شود که ایکیا در حال بازنشستگی است. قیمت دیریگرا حدود 60 یورو است. بنابراین اگر به خرید کنترل از راه دور جدید Symfonisk فکر می کنید، باید پول بیشتری خرج کنید تا سیستم اصلاً کار کند – اگر قبلاً Dirigera در خانه ندارید. نتیجه این است که خریداران با قیمتی کمتر از 76 یورو به زمین می‌رسند.

ریموت Symfonisk خود از پلاستیک سفید ساخته شده است و دکمه های کنترل معمولی را برای پخش موسیقی ارائه می دهد. Ikea می نویسد: همچنین دو دکمه اضافی وجود دارد “که با آنها می توانید لیست های پخش شخصی خود را فعال کنید.” علاوه بر بلندگوهای Symfonisk، بلندگوهای Sonos را می توان با کنترل از راه دور نیز کنترل کرد.

خانه هوشمند با Ikea – اینگونه کار می کند:

فراخوان محصول در ایکیا

اخیراً در Ikea نور و سایه وجود داشت. غول مبلمان سوئدی مجبور شد صندلی چرخشی Odger را به یاد بیاورد. دلیل آن پایه ستاره ای شکل بود که در شرایط خاصی می توانست شکسته و در نتیجه منجر به سقوط و آسیب شود.

با این حال، ایکیا به طور کامل افزایش قیمت اسپیکرهای سیمفونیسک را پس گرفت. به جای 129 یورو، مشتریان اکنون دوباره قیمت قبلی 99.99 یورو را پرداخت می کنند.