این واقعیت که گوگل روی تلفن همراه تاشو کار می کند یک راز آشکار است. در نیمه اول سال 2023، معرفی Pixel Fold، بنابراین نام شایعه شده، انتظار می رود. با این حال، تلفن همراه گوگل آینده‌گرا می‌تواند در زمان ارائه به طرز ناامیدکننده‌ای منسوخ شده باشد. نتایج بنچمارک اول ناامید کننده است.

گوگل

اگر به دنبال یک تلفن همراه تاشو هستید، به سختی می توانید از سامسونگ دوری کنید. در آلمان، این غول صنعت، بازار گوشی های هوشمند تاشو را به شدت تحت کنترل دارد – حداقل تا کنون. زیرا در سال 2023 تعداد زیادی از رقبای جدید انتظار می رود. علاوه بر تولیدکنندگان چینی مانند شیائومی یا اوپو، گوگل نیز باید در آن حضور داشته باشد.

Pixel Fold: نتایج بنچمارک تلفن همراه گوگل ناامید کننده است

اولین داده های عملکرد Pixel Fold اکنون آشکار شده است. در پایگاه داده Geekbench، تلفن همراه تاشو با نام رمز “فلیکس” می رسد 1047 امتیاز در تک هسته ای و 3257 امتیاز در چند هسته ای. این به طور قابل توجهی کمتر از Galaxy Z Fold 4 فعلی سامسونگ است که امتیاز 1337 را در تک هسته ای و 4028 را در چند هسته ای (از طریق SamMobile) به دست آورده است.

را ارزش های ناامید کننده تلفن همراه گوگل. نتایج محک خالص نشانگر عملکرد یک تلفن همراه در زندگی روزمره نیستند و گوگل همچنان باید بتواند از تراشه داخلی Tensor G2 با بهینه‌سازی‌های نرم‌افزاری بهره‌های زیادی ببرد. با این حال، انتظار می رود Pixel Fold در نیمه اول سال 2023، احتمالاً در Google I/O در ماه می یا ژوئن ارائه شود. تا آن زمان خواهد بود گوشی‌های هوشمند با پردازنده قدرتمندتر اسنپدراگون 8 نسل 2 از استانداردهای کلاس بالا باشد، که باید در Galaxy Z Fold 5 نیز وجود داشته باشد.

این بدان معناست که: تلفن همراه تاشو گوگل نمی تواند با داده های عملکرد رقبا هماهنگ باشد. در حدود 6 ماه فاصله حتی بیشتر شود.

عملکرد Pixel 7 Pro فعلی به این صورت است:

گوگل ویژگی های جدیدی را برای پیکسل 7 (پرو) و پیکسل واچ می آورد

گوگل به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی را برای سری فعلی پیکسل متشکل از Pixel 7 (Pro) و Pixel Watch منتشر کرده است. این شامل تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی جدید، VPN، کلیدهای دیجیتال ماشین و موارد دیگر می شود.