بک لینک چیست سئو ایران, سئو سایت-بک لینک گلدلینک

در میان معیارهای نشان داده شده، دو مورد Trust Flow و Citation Flow مهمترین مواردی هستند که باید به آنها توجه کنید. از طرف دیگر ، Trust Flow نشان دهنده کیفیت سایتهایی است که در این سایت بک لینک ایجاد کرده اند. به طور کلی خرید بک لینک نه تنها راحتتر بلکه ارزانتر از ساخت لینک از طریقثبت رپورتاژ است. اما این راحتی در بسیاری از موارد نتیجه مثبت هم برای شما به همراه ندارد! خصوصا در حال حاضر که اهمیت فاکتور لینکهای خارجی برای گوگل بیش از پیش افزایش یافته و رقابت سایتها بای ساخت لینک با کیفیت هم بیشتر شده است. لطفاً توجه داشته باشید که هیچ راهی ساده برایایجاد بک لینک وجود ندارد و ساختن هیچ بک لینک برای هر وب سایت نیز فایده ای ندارد.

چون کلیک‌ روی لینک‌ها در حالت عادی توسط ابزارهای آمارگیری وبسایت مثل گوگل آنالیتیکس رصد نمی‌شوند. لینک‌سازی فهرست وار می‌تواند یکی از بخش‌های مهم استراتژی بک لینک سایت شما باشد. منظور مطالب و مقالاتی است که در آن به صورت فهرست‌وار کسب و کار، خدمات یا محصولاتی معرفی می‌شوند. اگر در این مقالات نامی از برند شما برده شد، می‌توانید از نویسنده مقاله یا صاحب سایت بخواهید که به عنوان مرجع، به سایت شما بک لینک بدهد. در این روش به دنبال صفحاتی می‌گردید که لینک‌های خارجی شان دیگر معتبر نیستند. اگر بتوانید لینک‌هایی را پیدا کنید که شکسته شده اند و به صفحات ۴۰۴ می‌رسند، می‌تواند یک محتوای جایگزین به همان خوبی صفحه قبلی یا بهتر از آن، ایجاد کنید تا از طرف آن سایت بک لینک بگیرید.

تا 70% تخفیف تمامی دوره‌ها و آموزش‌ها

اگر با رپورتاژ آگهی آشنا باشید با نوشتن متن مناسب رپورتاژ آگهی این امکان وجود دارد که خواننده با مطالعه مطلب بر روی لینک مورد نظر شما کلیک کند و بک‌لینک مناسبی را برای سایت ایجاد کرده باشید. تا این‌جا به خوبی می‌دانید که بک لینک سایت چیست و با چه روش‌هایی بک‌لینک بگیرید. استفاده از نظرات بلاگرها راه دیگری برای دریافت بک‌لینک به شمار می‌آید که بسیار مشابه با روش قبل است.

  • می‌خواهیم با طراحی وب‌سایت‌های کاربرپسند، تولید محتوای مفید و خدمات سئو حرفه‌ای به فضای وب فارسی خدمتی کرده باشیم.
  • علاوه بر این، بک لینک ها باید در سایت‌های دارای محتوای مرتبط باشند.
  • انکر تکستی انتخاب کنید که با لینک هدف شما، ارتباط معنایی دارد.
  • اگر از این منظر به تولید لینک نگاه کنید ، در این زمینه موفق خواهید بود و بک لینک با کیفیت بالا را دریافت خواهید کرد.
  • این یک پست اینفوگرافی است که نویسنده یک سایت برای اولین بار درست کرده است.
روش های خرید بک لینک و تبادل لینک دقیقا همین موارد را شامل می شود که منجر به خراب شدن نمای لینک سازی شما می شود. اما به یاد داشته باشید استفاده از لینک های نوفالو نیز اجباری است. برای آنکه در لینک سازی خارجی لازم است به صورت طبیعی عمل کنید به همین دلیل لازم است از بک لینک های نوفالو (no-follow) نیز استفاده کنید. به علاوه اینکه روابط عمومی دیجیتال می‌تواند به شما کمک کند تا لینک‌هایی مرتبط از بهترین انتشاردهندگان محتوا در صنعت خود بگیرید. این لینک‌ها می‌توانند موقعیت شما را به عنوان یک حرفه ای معرفی کنند و ترافیک ارگانیک خوبی هم ایجاد نمایند. وقتی شما از یک سایت با موضوع کاری خود بک لینک بگیرید نشان می‌دهد به احتمال زیاد به دلیل محتوای خوبی باشد که تولید کرده‌اید.

این طور که معلومه، بک لینک های با کیفیت، همگی از 5 ویژگی برخوردار هستند. این مقاله از زبان نویسنده بک لینکو یعنیBrian Deanنوشته شده و برای درک بهتر، به زبان آمیانه ترجمه شده است. تبادل لینک در این آموزش تنها بخشی است که با آن ۱۰۰ مخالف هستیم و اثرات آن فوق‌العاده مخرب است و می‌تواند باعث جریمه سایت شما شود.

این روش توسط مدیران وب به منظور اضافه کردن محتوای جدید به وب‌سایت، به کار گرفته می‌شود. این روش در سئو سایت موفق است و ترافیک سایت را افزایش خواهد داد، به شرطی که با برنامه‌ای صحیح پیش افزایش رتبه با بک لینک برود. رسانه شما سایت مقصد و سایتی که به شما لینک می‌دهد، سایت مبدا است. از نظر گوگل، هرچه حوزه کاری سایت مبدا به مقصد نزدیک باشد، اثر بک لینک نیز بیشتر خواهد بود. در اکثر مواقع، سایت‌های مرتبط به یکدیگر لینک نمی‌دهد و همین عامل می‌تواند به یک چالش تبدیل شود. در هر حال باید سعی کنید سایتی که برای خرید بک لینک انتخاب می‌کنید، موضوع مشابهی به سایت شما داشته باشد.

بک لینک چیست سئو ایران, سئو سایت-بک لینک گلدلینک

3- در آخر، به آن افراد ایمیل بزنید و بگویید که به منابع از رده خارج‌شده بک لینک می‌دهند. 1- ابتدا، صفحات وب، منابع و یا کسب‌وکارهایی را پیدا کنید که از رده خارج شده‌اند، یا تبدیل به برند جدید شده‌اند و یا اخیرا نام خود را تغییر داده‌اند. پست‌هایی که برای گردآوری لینک هستند، پست‌های روزانه، هفتگی و یا ماهانه هستند که به یک سری محتواهای باکیفیت لینک می‌دهند.

چگونه می‌توان بک لینک‌های با کیفیت دریافت کرد؟

Morningscore، می‌توانید به طور یکپارچه پروفایل بک لینک رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید چه بک لینک‌هایی دریافت کرده‌اند. در این ابزار، می‌توانید قوی‌ترین یا ضعیف‌ترین لینک‌های آن‌ها را ببینید و آن‌ها را تکرار کنید تا استراتژی لینک سازی خود را متنوع کنید و حتی از قوی‌ترین رقبا پیشی بگیرید. قابلیتی که در آن ناشران از مخاطبان دعوت می‌کنند تا درباره محتوای منتشر شده خود نظر دهند. این بخش‌ها اغلب دارای فیلدی هستند که اجازه می‌دهد URL‌ها را به نظرات اضافه کرده و به‌طور خودکار به آن‌ها لینک داده شود، بنابراین در اینجا یک بک لینک به سایت مقصد داده می‌شود. این روش، نوعی تکنیک سئو کلاه سیاه است و امروزه به راحتی توسط الگوریتم‌های گوگل شناسایی می‌شود.