بهترین برنامه های کریسمس برای اندروید و iOS


فقط چند روز تا جشنواره باقی مانده است، خانه تزئین شده است، روزها است که فقط کلوچه های خانگی برای خوردن وجود دارد و موسیقی کریسمس با خوشحالی در رادیو می پیچد – اما واقعاً نمی توانید به روحیه کریسمس وارد شوید؟ شاید گوشی هوشمند شما بتواند کمک کند. در اینجا در GIGA بهترین برنامه ها را برای فصل متفکرانه ظهور پیدا خواهید کرد.

برای اینکه در آستانه کریسمس به حال و هوای مناسبی برسیم، تلفن همراه نیز می‌تواند مفید باشد: در جستجوی زیباترین برنامه‌های کریسمس، ابتدا به فروشگاه Google Play و کیف اپل اپ استور پریدیم و ماهیگیری کردیم. چند هدیه خاص زیبا از رادیو کریسمس گرفته تا سازماندهی فهرست آرزوها تا بازی‌های کریسمس، همه چیزهایی را که برای تقویت روحیه نیاز دارید، در بهترین برنامه‌های کریسمس برای Android و iOS پیدا خواهید کرد.

Christmas Gnomes: بهترین و مفیدترین برنامه های کریسمس

در اولین دسته از بهترین برنامه های کریسمس، ما یاورهای مفیدی را برای فصل ظهور ارائه می دهیم.

اپلیکیشن لیست هدیه

هر کسی که مجبور است در کریسمس به تعداد زیادی از دوستان و اعضای خانواده هدایایی بدهد، می تواند به سرعت ردیابی هدایا و پول گرانبها را از دست بدهد. با برنامه‌های «فهرست هدایای کریسمس» از engApps (اندروید) و Denys Yevenko (اپل) می‌توانید خریدهای هدیه خود را مدیریت کنید.

شما می توانید یک لیست جداگانه برای هر فرد ایجاد کنید، خواسته ها و ایده های هدیه خود را وارد کنید، یادداشت کنید که کدام هدایایی را قبلا خریداری کرده اید و چقدر پول برای آنها خرج کرده اید.

اندروید

لیست هدایای کریسمس

لیست هدایای کریسمس

توسعه دهنده: engApps

اپل (iPhone، iPad، iPod)

لیست هدایای کریسمس

لیست هدایای کریسمس

توسعه دهنده: Denys Ievenko

بهترین دستور العمل های کریسمس

از کوکی‌ها و شیرینی‌های زنجبیلی کریسمس گرفته تا انواع پانچ و قهوه: برنامه «نان‌پزی کریسمس» با فهرست خرید یکپارچه‌ای 50 دستور غذا برای یک کریسمس شیرین به شما ارائه می‌دهد. از جمله دستور العمل هایی برای دومینو، ماکارون نارگیل، ستاره دارچینی، بیسکویت خامه ای، نان کوتاه و هلال وانیلی وجود دارد.

دستور العمل های کوکی برنامه کریسمس
منبع تصویر: یواخیم برونز

اپل (iPhone، iPad، iPod)

نانوایی کریسمس - کوکی های بهشتی و رویاهای شیرین برای ظهور

نانوایی کریسمس – کوکی های بهشتی و رویاهای شیرین برای ظهور

توسعه دهنده: یواخیم برونز

Advent Star: برنامه هایی برای تزئینات کریسمس

در دسته دوم برنامه‌های کریسمس، ما به دنبال آن چیز کوچک اضافی بودیم که می‌تواند زندگی روزمره شما را حتی کریسمس‌تر کند.

آهنگ های زنگ کریسمس

برای اینکه تلفن همراه واقعاً در جنون کریسمس شرکت کند، البته باید مطابق آن زنگ بزند. یک راه آسان برای دسترسی سریع به انواع کلاسیک کریسمس به عنوان آهنگ های زنگ، استفاده از برنامه «آهنگ های زنگ کریسمس 2019» از Vipos Apps است.

اندروید

آهنگ های زنگ کریسمس 2022

آهنگ های زنگ کریسمس 2022

توسعه دهنده: Vipos Apps

اپل (iPhone، iPad، iPod)

آهنگ های زنگ کریسمس

آهنگ های زنگ کریسمس

توسعه دهنده: Vipos.com

کارت های تبریک کریسمس از طریق برنامه

تهیه و چاپ کارت تبریک کریسمس زمان زیادی می برد. با اپلیکیشن «قاب عکس کریسمس» می‌توانید به سرعت عکس‌های خود را با افکت‌ها و قاب‌های زیبای کریسمس زیبا کنید تا بتوانید آنها را مستقیماً از طریق مسنجر برای عزیزانتان ارسال کنید یا در یک شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید.

برنامه کریسمس قاب عکس کریسمس
اعتبار تصویر: Linerock Investments LTD

اندروید

قاب عکس کریسمس

قاب عکس کریسمس

توسعه دهنده: Linerock Investments LTD

اپل (iPhone، iPad، iPod)

برنامه عکس و قاب کریسمس

برنامه عکس و قاب کریسمس

توسعه دهنده: Informe Laboratories, Inc.

رادیو کریسمس

با رادیو کریسمس می‌توانید از اول نوامبر هر سال به طور شبانه روزی با تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود به موسیقی کریسمس گوش دهید. برنامه رادیوی کریسمس کانال کریسمس را از rautemusik.fm پخش می کند، لیست پخش فعلی و پس زمینه متحرک را به شما نشان می دهد. همچنین می توانید برنامه را در پس زمینه اجرا کنید و فقط از موسیقی لذت ببرید.

اندروید

رادیو کریسمس

رادیو کریسمس

توسعه دهنده: Swiss Development GmbH

اپل (iPhone، iPad، iPod)

رادیو کریسمس

رادیو کریسمس

توسعه دهنده: Swiss Development GmbH

شمارش معکوس کریسمس

اگر نمی توانید تا کریسمس و سال نو صبر کنید، می توانید از برنامه «شمارش معکوس کریسمس» برای تنظیم شمارش معکوس در تلفن هوشمند خود استفاده کنید که چند روز آخر تا کریسمس را کوتاه می کند.

با 1.99 یورو، این برنامه یک تصویر زمینه زنده سه بعدی با یک درخت کریسمس درخشان، از جمله چراغ ها و شمارش معکوس گفته شده برای کریسمس ارائه می دهد.

برنامه کریسمس شمارش معکوس کریسمس
منبع تصویر: نرم افزار Jetblack

اندروید

تصویر زمینه زنده کریسمس کامل

تصویر زمینه زنده کریسمس کامل

توسعه دهنده: نرم افزار Jetblack

Sleigh Ride: بهترین برنامه های بازی های کریسمس موبایل

در آخرین دسته بندی تعدادی از زیباترین نسخه های کریسمس بازی های محبوب موبایل را برای شما انتخاب کرده ایم.

ویژه کریسمس Doodle Jump

بازی کلاسیک “Doodle Jump” نیز در فصل کریسمس بسیار سرگرم کننده است. همانند نسخه معمولی قیف بی پایان برنده جایزه، در نسخه رایگان کریسمس نیز هدف شما این است که از Doodler استفاده کنید تا در یک سری پلتفرم های بی پایان بدون افتادن، بالاتر و بالاتر بروید. دنیای بازی در نسخه کریسمس کاملاً با فصل زمستان سازگار شده است.

در اندروید فقط باید سناریوی مناسب زیر را برای نسخه معمولی Doodle Jump انتخاب کنید. بنابراین یک سناریوی زمستانی و کریسمس برای انتخاب وجود دارد.

برنامه کریسمس Doole Jump Christmas
اعتبار تصویر: Lima Sky LLC

اندروید

پرش دودل

پرش دودل

توسعه دهنده: Lima Sky LLC

اپل (iPhone، iPad، iPod)

Doodle Jump Christmas PLUS

Doodle Jump Christmas PLUS

توسعه دهنده: Lima Sky

Bubble Shooter – نسخه کریسمس

البته، در کریسمس نیز مجبور نیستید اعتیاد خود را ترک کنید: اگر از عناوین شبیه به Bubble Buster در گوشی هوشمند خود لذت نبرید، می توانید توپ ها را به سبک مناسب کریسمس پخش کنید.

یکی از این برنامه‌های حباب‌بازی با تم کریسمس، اپلیکیشن کریسمس Bubble Games LinkDesk است که تقریباً مملو از جذابیت کریسمس است.

برنامه کریسمس حباب بازی کریسمس
اعتبار تصویر: PUZZLEJOY

اندروید

بازی های حباب کریسمس

بازی های حباب کریسمس

توسعه دهنده: PUZZLEJOY

داستان های کریسمس: هدیه مغ ها

اگر چیز بیشتری می‌خواهید، می‌توانید داستان‌های کریسمس: هدیه مجوس را امتحان کنید. یک داستان کامل کریسمس در اینجا گفته می شود و با بسیاری از پازل ها، اشیاء پنهان و بازی های کوچک تکمیل می شود که به شما امکان می دهد با جهان تعامل داشته باشید. اگر می خواهید آن را امتحان کنید، می توانید نسخه آزمایشی را به صورت رایگان از فروشگاه Play و iTunes دانلود کنید. با این حال، اگر می‌خواهید کل داستان را تجربه کنید، باید 9.99 دلار برای نسخه کامل بپردازید.

تریلر داستان های کریسمس: هدایای مغ (بازی های ماهی بزرگ)

اندروید

داستان های کریسمس: حکیم

داستان های کریسمس: حکیم

سازنده: Big Fish Games

اپل (iPhone، iPad، iPod)

داستان های کریسمس: هدیه مغ ها

داستان های کریسمس: هدیه مغ ها

سازنده: Big Fish Games, Inc

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع