EcoFlow در واقع به دلیل ژنراتورهای خورشیدی خود شناخته شده است که می توانند انرژی شما را در حال حرکت تامین کنند. با ژنراتور هوشمند EcoFlow (دوگانه سوز)، این شرکت اکنون یک ژنراتور برق راه اندازی کرده است که با بنزین و گاز کار می کند و همچنین می تواند با یک ژنراتور خورشیدی ترکیب شود. به این ترتیب می توانید از منبع تغذیه اضطراری برای چند روز اطمینان حاصل کنید.

ژنراتور هوشمند EcoFlow (دوگانه سوز) معرفی شد

اگر می خواهید یک منبع تغذیه اضطراری کوچک راه اندازی کنید، می توانید از یک دستگاه جدید جالب با EcoFlow استفاده کنید. با ژنراتور هوشمند EcoFlow (دوگانه سوز) می توانید تولید برق از گاز پروپان (LGP) و همچنین بنزین. طبق گفته EcoFlow، 10 لیتر گاز می تواند 20 کیلووات ساعت برق تولید کند. اگر بنزین و بنزین بیشتری دارید، به همان نسبت بیشتر. بنابراین می توانید برای چندین روز بدون منبع تغذیه زندگی کنید.

ژنراتور هوشمند EcoFlow (دوگانه سوز) می تواند با یک ژنراتور خورشیدی با باتری کار کند. (منبع تصویر: EcoFlow)

حالا این تغییر بزرگی نخواهد بود. ژنراتور هوشمند EcoFlow (دوگانه سوز) در ترکیب با یک ژنراتور خورشیدی دلتا پرو یا دلتا مکس از EcoFlow جالب می شود (به آمازون مراجعه کنید). توسط زیست بوم هر دو دستگاه می توانند متصل شوند و ژنراتور برق مبتنی بر بنزین یا گاز نیز می تواند باتری ژنراتور خورشیدی را تامین و شارژ کند. به لطف هماهنگی کامل این دو دستگاه، تا 40 درصد در مصرف سوخت صرفه جویی می شود و زمان شارژ 2.7 ساعت (دلتا پرو) و 1.5 ساعت (دلتا مکس) است.

ژنراتور هوشمند EcoFlow (دوگانه سوز) مجهز به یک برنامه است و نه تنها قابل نظارت است، بلکه می تواند توسط تلفن همراه کنترل می شود و شروع شود. یکی دیگر از ویژگی های کاربردی این است که اگر باتری ژنراتور خورشیدی انرژی کمی در دسترس داشته باشد، ژنراتور برق می تواند خود را روشن کند. به این ترتیب می توان تامین انرژی ثابت و مطمئن را تضمین کرد. مکانیسم‌های حفاظتی مختلف همچنین تضمین می‌کنند که ژنراتور برق زمانی که دما خیلی بالا است خاموش می‌شود و با سیستم هشدار CO به مردم نسبت به گازهای سمی هشدار داده می‌شود.

ژنراتور هوشمند EcoFlow (دوگانه سوز) در ویدیو ارائه شده است:

ژنراتور هوشمند EcoFlow (دوگانه سوز) معرفی شد

ژنراتور هوشمند EcoFlow (دوگانه سوز) اکنون در دسترس است

EcoFlow از عرضه مولد هوشمند (دوگانه سوز) به بازار آلمان با قیمت 1599 یورو خبر داد. در آمازون، مولد برق در حال حاضر با قیمت 2099 یورو فهرست شده است (به آمازون مراجعه کنید). به نظر می رسد هنوز مشکلات کوچکی در هماهنگی قیمت وجود دارد. از EcoFlow پرسیدیم که چرا این اختلاف قیمت وجود دارد. 1599 یورو قیمت رسمی برای آلمان است.