این عبارات جستجو، مرورگر اپل را خراب می کنند

بستر، زمینه:Windows XP، Windows Vista، Windows 7، Windows 8، Mac OS X، Windows، Windows 10

آیفون: مرورگر سافاری در جستجوی گوگل از کار می افتد

نسخه:5.1.7

در ویدیو: این در iOS 16 جدید است.

سقوط سافاری: اپل مشکل را می داند

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

کاربران گزارش می دهند که برای مثال زمانی که Safari خراب می شود “تار”، “بس” یا “وال” وارد شده (هدف، بهترین خرید، والمارت). این مشکل نه تنها برای کاربران iOS 16، بلکه در نسل قبلی iOS 15 رخ می دهد. از آنجایی که همه دارندگان آیفون و آیپد تحت تأثیر قرار نمی گیرند، می توان یک مشکل سمت سرور را فرض کرد.

مجوز:نرم افزار رایگان

تا اینجا ظاهرا فقط کاربران ایالات متحده تحت تأثیر این مشکل هستند. هیچ گزارشی از کشورهای دیگر وجود ندارد. کاربران می توانند با وارد نکردن عبارات جستجو در سافاری، اما در عوض رفتن به Google و شروع جستجو در آنجا، خرابی ها را دور بزنند. همچنین، پیشنهادات جستجوی خودکار را می‌توان در تنظیمات برنامه Safari غیرفعال کرد.

برخی از دارندگان آیفون و آیپد فقط در تعجب هستند سافاری خراب می شود. مرورگر اپل زمانی خداحافظی می کند که رشته های کاراکتر خاصی در گوگل وارد شود. در ابتدا، توالی حروف به خودی خود نامرتبط به نظر می رسید، اما به نظر می رسد که همه آنها به نام های خرده فروش آمریکایی مرتبط باشند (منبع: AppleInsider).

مرورگر سافاری در آیفون و آیپد مشکل ایجاد می کند. هنگام جستجوی عبارات خاص در گوگل، مرورگر از کار می افتد. به نظر می‌رسد که رشته‌های آسیب‌دیده همگی مربوط به خرید هستند. اپل قبلا این مشکل را حل کرده است.