اگر با WLAN، بلوتوث یا داده های تلفن همراه مشکل دارید، می توانید از یک ترفند ساده استفاده کنید – حداقل در یک تلفن همراه سامسونگ. یک تنظیم پنهان می تواند کمک کند. ما دقیقاً نشان می دهیم که کجا آن را پیدا کنیم و چگونه آن را فعال کنیم.

سامسونگ الکترونیکس

مشکلات اتصال می تواند واقعا آزاردهنده باشد. زیرا بدون اینترنت، حتی بهترین گوشی هوشمند نیز چیزی بیش از یک وزنه کاغذی گران قیمت نیست. هر کسی که در حال حاضر به ناامیدی نزدیک شده است زیرا تلفن همراه خود دیگر نمی‌خواهد به شبکه وصل شود، نباید خیلی سریع دست به کار شود. زیرا حداقل گوشی های هوشمند سامسونگ یکی را ارائه می دهند کمک موثری که استفاده از آن بسیار آسان است.

تنظیمات شبکه را در گوشی هوشمند سامسونگ بازنشانی کنید

تنظیمات شبکه را می توان به راحتی در گوشی های هوشمند سامسونگ بازنشانی کرد (منبع تصویر: GIGA)

سامسونگ کمی تنظیمات را پنهان کرده است، کاربران باید چندین مرحله را طی کنند:

  • تنظیمات را باز کنید و روی General Management ضربه بزنید
  • سپس به “تنظیم مجدد” بروید.
  • سپس بر روی “تنظیم مجدد تنظیمات شبکه” کلیک کنید.
  • “تنظیم مجدد تنظیمات” را فشار دهید.

نام اینجا همه چیز را می گوید، زیرا با آن تمام تنظیمات شبکه گوشی هوشمند سامسونگ بازنشانی می شود. این شامل، برای مثال، شبکه های WLAN ذخیره شده از جمله رمز عبور، اطلاعات مربوط به دستگاه های جفت شده از طریق بلوتوث یا همگام سازی داده های پس زمینه است.

در موارد کمی نیست این دلیل مشکلات اتصال است، به همین دلیل است که تنظیم مجدد این تنظیمات اغلب کمک می کند.

مهم دانستن: فقط تنظیمات شبکه بازنشانی می شوند. بنابراین لازم نیست نگران عکس ها یا سایر داده های خود باشید. با این حال، پس از تنظیم مجدد، برای مثال، باید دوباره به WLAN خود وصل شوید یا دستگاه های بلوتوث را جفت کنید.

دکمه پاور در گوشی های سامسونگ می تواند بیش از آنچه بسیاری فکر می کنند انجام دهد:

از باتری گوشی های هوشمند سامسونگ محافظت کنید

اسمارت فون های سامسونگ به خاطر عملکردهای متنوع خود معروف هستند. با این حال، بسیاری از ویژگی ها در تنظیمات مدفون هستند و اغلب برای کاربران ناشناخته هستند. برای مثال، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های مدرن سامسونگ، گزینه‌ای برای محافظت از باتری نیز ارائه می‌کنند.