لانه شیر به ایده های کم و بیش خوبی معروف است که می توانید از آنها استفاده کنید. اما اکنون یک گجت عالی برای همه دوچرخه سواران معرفی شده است که واقعا یک مشکل را حل می کند و ارزش افزوده زیادی ارائه می دهد.

جعبه دوچرخه از BeeMyBox در لانه شیر

Aaron Holzhäuer مخترع 17 ساله تأثیر ماندگاری در لانه شیر گذاشت. او جعبه دوچرخه ای ساخته است که تقریباً برای هر دوچرخه ای مناسب است و می تواند لوازم جانبی دوچرخه را که به راحتی به سرقت می رود، با خیال راحت ذخیره کند. این دقیقاً یک مشکل در حال حاضر است، زیرا به ندرت هیچ دوچرخه یا دوچرخه الکترونیکی فضای ذخیره سازی امنی را ارائه می دهد، به عنوان مثال، جایی که شما دوچرخه خود را در آن ذخیره می کنید. عینک آفتابی که می تواند چراغ، پمپ هوا یا کامپیوتر دوچرخه را در خود جای دهد. این کار با “BeeSafe” از BeeMyBox امکان پذیر است. این امر دو سرمایه گذار گئورگ کوفلر و رالف دومل را که امسال با هم کار می کنند و کارستن ماشمایر را متقاعد کرد و آنها با بنیانگذار جوان معامله کردند.

هم اکنون می توانید جعبه دوچرخه را از BeeMyBox در دو نسخه خریداری کنید. یک بار با قفل ترکیبی (به آمازون نگاه کنید) و یک کلید (به آمازون نگاه کنید). قیمت کمی بیش از 30 یورو قانع کننده است، زیرا ارزش افزوده واقعی دریافت می کنید و می تواند جعبه دوچرخه را تقریبا به هر دوچرخه ای وصل کند. مواد نصب مربوطه گنجانده شده است.

می توانید با یک نیروگاه بالکن در مصرف انرژی صرفه جویی کنید:

پوشش خورشیدی پاوربانک برای مقاوم سازی

اگر می‌خواهید یک قدم جلوتر بروید و به انرژی برای تلفن همراه، رایانه دوچرخه یا چراغ خود در حال حرکت نیاز دارید، می‌توانید یک پوشش خورشیدی پاوربانک را بازسازی کنید (به BeeMyBox مراجعه کنید). برای این کار کافی است درب جعبه دوچرخه BeeSafe را تعویض کنید و می توانید پوشش خورشیدی را با پاوربانک یکپارچه نصب کنید. این در حین دوچرخه سواری شارژ می شود و در عین حال در زمانی که واقعاً به آن نیاز دارید انرژی را تأمین می کند. در عین حال، لازم نیست چیزی را همراه خود ببرید، زیرا همه چیز به طور ایمن روی دوچرخه نصب شده است. یک ایده واقعا هوشمندانه

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.