آیا مدت زیادی است که می خواهید با پول خود کارهای بیشتری انجام دهید، اما زمان یا تمایلی برای پرداختن به موضوع سرمایه گذاری به روش جامع تری ندارید؟ سپس پیشنهاد فعلی برای مشتریان جدید در Robo-Advisor Quirion قطعا برای شما جالب است: شما 100 یورو برای تنظیم یک طرح پس انداز دریافت می کنید. در اینجا شما جزئیات را دریافت می کنید.

Quirion: 100 یورو رایگان برای طرح پس انداز ETF

اگر می‌خواهید خود را در دنیای ETFها (صندوق‌های دارای فهرست گسترده و بورسی) غرق کنید، می‌توانید Robo-Advisor را دریافت کنید. کویریون فقط یک پیشنهاد وسوسه انگیز هنگامی که انبار رایگان را باز می کنید و سپس یک طرح پس انداز با نرخ پس انداز حداقل 25 یورو در ماه تنظیم می کنید، 100 یورو اعتبار دریافت می کنید (پیشنهاد را در Quirion مشاهده کنید). هنگام ثبت نام از کد تبلیغاتی استفاده کنید quirion23.

بر مشاور روبو پولت را بگذار لنز و خودکار بر اساس الگوریتم ها و از پیش تعیین شده پروفایل ریسک و در مورد تقسیم مربوطه به سهام و ETF اوراق قرضه تصمیم می گیرد. این کار شما را از بیشتر تلاش های سرمایه گذاری رها می کند و از اشتباهات ناشی از احساسات جلوگیری می کند. در مقایسه با یک مدیر دارایی کلاسیک، وجود دارد هزینه های قابل توجهی کمتر بر. ETF ها از اصل استفاده می کنند تنوع بخشی: با سرمایه گذاری همزمان در شرکت ها، کشورها و صنایع مختلف، ریسک نکول به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

پیشنهاد را در Quirion ببینید

به این ترتیب پاداش 100 یورویی دریافت می کنید

  • حداقل با حداقل یک برنامه پس انداز ETF تنظیم کنید نرخ پس انداز ماهیانه 25 یورو
  • طرح پس انداز باید برای 12 ماه راه اندازی باقی بماند (300 یورو مبلغ سرمایه گذاری)
  • تسهیلات باید توسط 2023/03/13 انجام شود
  • حق بیمه حداکثر تا پایان آوریل 2024 به حساب تسویه حساب واریز می شود

آیا پول من با Quirion امن است؟

Quirion متعلق به گواهی است کویرین-بانک، ساختن شما سپرده تا 100000 یورو توسط قانون محافظت می شود هستند. به عنوان یک مشتری جدید می توانید تا 10000 یورو کاملاً بدون کارمزد یک سال سرمایه گذاری کنید علاوه بر این، اراده کارمزد 0.48 درصد در سال محاسبه می شود. Quirion است برنده امتحان در مقایسه robo-advisor از سرمایه، پایتخت (مسأله 08/2022) و نیز برنده امتحان هنگام مقایسه روبو-مشاوران از تست مالی (نسخه 07/2021) از Stiftung Warentest.

پیشنهاد را در Quirion ببینید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.