حامیان مصرف کننده نمی خواهند بپذیرند که DAZN قیمت های خود را دو برابر کرده است. نمونه شکایت علیه ارائه دهنده پخش جریانی ورزشی در حال آماده شدن است. انجمن فدرال مراکز مصرف کننده از مشترکین آسیب دیده می خواهد در این دعوی شرکت کنند.

حامیان مصرف کننده علیه افزایش قیمت DAZN شکایت کردند

از 1 آگوست 2022، مشتریان DAZN دیگر 14.99 یورو در ماه پرداخت نمی کنند، بلکه از آنها خواسته می شود که 29.99 یورو در ماه بپردازند. پرداخت سالانه جایگزین نیز سنگین شد از 149.99 یورو قبلی به 274.99 یورو افزایش یافته است. قیمت های اشتراک تغییر یافته اکنون برای مشتریان جدید و فعلی اعمال می شود.

حامیان مصرف کننده اکنون این موضوع را مطرح کرده اند. به گفته انجمن فدرال مرکز مصرف کننده، افزایش قیمت حداقل برای مشتریان فعلی غیرقانونی استاز آنجایی که بند مربوطه در شرایط و ضوابط DAZN شفاف نیست. بنابراین، هم اکنون دعوای نمونه در حال طرح است. اگر این امر به نفع مشتریان و حامیان مصرف‌کننده شکست بخورد، DAZN می‌تواند ملزم به بازپرداخت هزینه‌های اشتباهی باشد.

اطراف خودت به عنوان مشتری DAZN به دعوا بپیوندید حامیان مصرف کننده فرمی را به صورت آنلاین قرار داده اند (منبع: فدراسیون سازمان های مصرف کننده). فقط کسانی می توانند در این شکایت شرکت کنند که قبلاً اشتراک ساختار قیمت جدید را با ارائه دهنده پخش ورزشی داشته باشند و حداقل یک بار هزینه آن را پرداخت کرده باشند. هنگام پر کردن فرم، به شما کمک می کند که قرارداد فعلی با DAZN در دسترس باشد، زیرا باید به برخی از سوالات دقیق پاسخ داده شود.

در ویدیو: ارائه دهندگان پخش جریانی با هم تفاوت دارند.

DAZN: به طور قابل توجهی لیگ قهرمانان بیشتر است

با پرداخت 29.99 یورو در ماه، DAZN بیشترین بازی را در لیگ قهرمانان اروپا حداقل تا سال 2027 دارد. از فصل 2024/25، 186 مسابقه از 203 مسابقه احتمالی نیز به صورت زنده نمایش داده می شود. تعداد لیگ قهرمانان در Amazon Prime Video به میزان قابل توجهی کمتر است.