Volksstromer در پایان؟ VW به مشتریان خودروهای الکترونیکی امید کمی می دهد

VW شناسه را نشان می دهد. وزوز در جهان جنگ ستارگان

خودروی برقی ارزان: هیوندای و جنرال موتورز آماده هستند

یک خودروی الکتریکی با قیمت حدود 20000 یورو، حتی کمتر – این برنامه جاه طلبانه VW بود. مدل سطح مبتدی در حمل و نقل الکترونیکی از ولفسبورگ در نظر گرفته شده است که برای نسل جوانی از خریداران جذاب باشد و در سال 2025 به بازار عرضه خواهد شد. فولکس واگن با نام شایعه ID.2 می خواهد کلاس پولو را برقی کند. در این طرح ها چیزی تغییر نمی کند. هنوز ارزان ترین خودروی الکترونیکی در نیدرزاکسن چقدر باید ارزان باشد، اکنون در صفحه دیگری است.

تمام شد رویای ارزان ترین خودروی الکترونیکی را در سر داشته باشید بنابراین نه، آنطور که برنامه ریزی شده ارزان نخواهد بود – حداقل در آینده قابل پیش بینی. افزایش قیمت، به عنوان مثال برای مواد خام، بلکه برای انرژی و افزایش هزینه های نیروی کار، فولکس واگن را به یک آچار در کار تبدیل کرده است.

انفجار هزینه در قیمت بنزین نیز بر فولکس واگن تأثیر گذاشته است. اگرچه کار برای بهینه سازی هزینه ها هر ساله انجام می شود، رئیس برند فولکس واگن نمی خواهد این موضوع را رد کند که اضافه شارژ گاز بر قیمت مشتری نهایی تأثیر بگذارد. با این حال، در نهایت بستگی دارد چگونه قیمت موتورهای احتراقی و خودروهای الکترونیکی در مقایسه با آنها در حال توسعه است. مشتریانی که امیدوار به یک خودروی برقی ارزان قیمت هستند، ممکن است مجبور شوند به جای دیگری بگردند – به عنوان مثال در هیوندای یا جنرال موتورز.منبع

جوانترین الحاقیه الکتریکی فولکس واگن تا کنون ID Buzz است:

در بدترین حالت، یکی برای مشتریان بالقوه وجود دارد هزینه اضافی 25 درصد. با این حال، فولکس‌واگن نمی‌خواهد از مرز 25000 یورو فراتر رود. برعکس، با توسعه قیمت، خودروی الکترونیکی ارزان به خودی خود به یک عدم قطعیت تبدیل می شود. شفر گفت که نشان دادن قیمت نهایی به زیر 20000 یورو “مطمئناً دشوار است.”

رئیس جدید برند فولکس‌واگن، توماس شافر، این موضوع را در مصاحبه‌ای با مجله Electrified بیان کرد. وقتی در مورد قیمت ID.2 سوال می شود، پاسخ می دهد: “اگر به افزایش قیمت ها نگاه کنید، شما به سرعت از 20000 یورو مطلوب به 25000 یورو می رسید. اینکه دقیقاً کجا خودمان را قرار می دهیم باید دید.”

یک ماشین الکترونیکی اجاره کنید و 6000 یورو جایزه بگیرید

خودروهای الکترونیکی باید ارزان تر شوند این هدف بسیاری از سازندگان از جمله فولکس واگن است. شرکت مستقر در ولفسبورگ مدت‌هاست که برنامه‌هایی برای یک استرومر مقرون به صرفه دارد که کمتر از مدل‌های قبلی است. اگرچه ID.2 قرار نیست تا سال 2025 ظاهر شود، اما مشخص شده است که این خودروی الکتریکی ارزان قیمت احتمالاً به اندازه برنامه ریزی شده ارزان نخواهد بود.

Volksstromer از VW: قیمت ارزان ترین خودروی الکتریکی در حال افزایش است