سریال سال 2022 رو به پایان است. سوال فعلی این است: آلمانی ها واقعاً به کدام جریان و سریال های تلویزیونی علاقه داشتند؟ گوگل با بررسی سالانه خود اکنون پاسخ درست را ارائه می دهد. در مقایسه با نتفلیکس، دیزنی پلاس از یک شکست کاملا رنج می برد.

نتفلیکس

هر سال، بررسی سالانه گوگل مشتاقانه در انتظار است. امسال نیز، پرس و جوهای جستجو به ما می گویند که کدام سریال در این کشور محبوب یا مورد تقاضا بوده است (منبع: گوگل).

10 سریال برتر سال: نتفلیکس چهار بار پاک شد، دیزنی + متحمل شکست شد

نتفلیکس به ویژه موفق است، زیرا ارائه دهنده استریم در همان زمان قرار می گیرد چهار سری در 10 سریال برتر و هم با «جفری دامر» و هم با «چیزهای عجیب» دو ​​جایگاه اول را به خود اختصاص داده است. برنز به اسپین‌آف موفق «بازی‌های تاج و تخت» می‌رود – «خانه اژدها» شبکه HBO در جایگاه سوم قرار می‌گیرد و در اسکای این کشور اجرا می‌شود. رتبه بندی با جزئیات دنبال می شود.

10 سری برتر 2022 در آلمان بر اساس جستجوهای گوگل:

  1. جفری دامر (نتفلیکس)
  2. چیزهای عجیب (نتفلیکس)
  3. خانه اژدها (HBO، Sky)
  4. سرخوشی (HBO، Sky)
  5. تماشاگر (نتفلیکس)
  6. اختراع آنا (نتفلیکس)
  7. LOL (آمازون)
  8. قصر (ZDF)
  9. شوالیه ماه (دیزنی +)
  10. پسران (آمازون)

آنچه قابل توجه است: دیزنی + با سریال مارول “شوالیه ماه” با بینندگان آلمانی فرود می آید فقط یک ضربه. درست مثل ZDF. مجموعه تلویزیونی “Der Palast” نیز تنها سریال اصلی آلمانی زبان در بین 10 سریال برتر است، البته اگر فرمت کمدی “LOL” در آمازون را نادیده بگیرید. همانطور که گفتم، این یک سریال کلاسیک نیست، بیشتر یک نمایش استریم است.

شماره 1 در روندهای سری آلمانی گوگل:

Dahmer – Monster: The Story of Jeffrey Dahmer – تریلر آلمانی

پرهزینه ترین سریال های تلویزیونی در بین 10 سریال برتر قرار نمی گیرند

صحبت از آمازون: آنها دو بار به طور کامل نمایندگی می شوند. شامل: ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت. احتمالاً گران ترین سریال جهان در رقابت برای جلب توجه و جلب توجه، به وضوح در معرض رقیب «خانه اژدها» است. خط پایین: بنابراین آلمانی ها علاقه خاصی به قاتلان زنجیره ای (جفری دامر)، رازها (چیزهای عجیب) و بخشی از فانتزی (خانه اژدها) دارند. به هر حال، در سراسر جهان متفاوت به نظر می رسد. جفری دامر تنها در مکان ششم قرار دارد، در حالی که سریال درام “Euphoria” از HBO در رتبه اول – در این کشور در جایگاه چهارم قرار دارد.