The Witcher & Zelda: 15 بازی که تا 1000 سال دیگر بازی نخواهید کردهمه ما قبلاً این کار را انجام داده‌ایم: در یک فروش معامله کردیم و از آن زمان هرگز بازی‌ای را که خریده بودیم بازی نکردیم. احتمالاً شما هم در مورد این 15 بازی همین احساس را داشتید.

بازی های خوب زیادی وجود دارد. و همه آنها یک چیز مشترک دارند: آنها می خواهند بازی شوند! اگر وقت داشتیم … در این سری از تصاویر می توانید ببینید که کدام بازی های ویدیویی سال هاست که وجود دارند روی انبوه شرم شما تنبلی کردن همچنین ویراستاران GIGA GAMES و spieletipps به شرمندگی خود اعتراف کنند

The Witcher 3: مورد اشاره اکثر شما و همچنین یک موضوع داغ برای ما در تحریریه – سردبیر کلودیا حتی سه گانه کامل را جلوی او می کشد! DLC های Blood and Wine و Heart of Stone نیز به آرامی در بسیاری از قفسه ها گرد و غبار جمع می کنند. اما گرفتن زمان کافی برای چنین بازی گسترده ای نیز دشوار است… خواننده ما استیون فهلو می نویسد:

«یک سال طول کشید تا بازی اصلی را بسازم، زیرا می‌خواستم همه چیز را کشف کنم و هر کتابی را بخوانم… همین طور با افزونه‌ها. با این حال، زمان کافی وجود ندارد و صرفاً یک ساعت پرتاب کردن آن به سادگی ارزش آن را ندارد.

DLC ها را نیز می توان به تعویق انداخت. مثلاً مثل خواننده ما کرون SK. صحنه جرم او Assassin’s Creed Odyssey است:

DLC های Assassin’s Creed Odyssey. من همیشه بازی را به طور کامل انجام می‌دهم، چند ماموریت جانبی انجام می‌دهم – و زمانی که می‌خواهم یک DLC را شروع کنم، همیشه چیزی پیش می‌آید. و ماه‌هاست که ادامه دارد.»

البته همکار مارینا یک بازی ترسناک ساخته است در واقع یک شوکر وجود دارد که او هنوز امتحان نکرده است: Silent Hill 2. او هر گونه سرزنش را در این مورد رد می کند:

Silent Hill 2، اما این تقصیر من نیست، رسیدن به آن سخت است.”

حیف که هنوز دارک سولز رو بازی نکردم. خوانندگان ما نیز این را می دانند توبیاس جی:

“ارواح تاریک… شرم بر من”

جایزه تعلل مثال زدنی به وضوح به معاون سردبیر ما تعلق می گیرد میکی او از سال 1999 Terranigma را به تعویق انداخت.

یی هاو! دنیای باز Red Dead Redemption 2 یک اتلاف وقت واقعی است. جای تعجب نیست که بسیاری از شما این شاهکار را برای مدت طولانی به تعویق انداخته اید. خواننده الکس اس زمانی در دنیای بازی باز گم شدم:

RDR2 بسیار هیپ بود و آن را تا 68٪ پخش کرد – بعد دیگر آن را دوست نداشتم زیرا خسته کننده می شود و مانند آدامس طولانی می شود. هرگز به پایان نرسید و دیگر هرگز آن را لمس نخواهم کرد، اگرچه از نظر فنی بسیار چشمگیر بود.”

مانند برخی از شما، همکار نیز فشار می آورد اولاف شبیه ساز Parcel Man هیدئو کوجیما. اما Death Stranding هم تابلوی بسیار خوبی است.

بسیاری از شما می خواهید در یک مقطع زمانی دوباره The Last of Us را بازی کنید. بالاخره یک بازی عالی است. همچنین کارشناس سئوی ما اولینا اعتراف به گناه – علیرغم اینکه قبلاً آن را امتحان کرده است:

وقتی بیرون آمد و بعد از 5 ساعت آن را به گوشه ای انداخت، انتظار داشتم چیز کاملاً متفاوتی داشته باشد. من واقعاً می خواهم یک فرصت دیگر به آن بدهم … کاملاً! … چند وقت …”

همکار گریگوری فقط جرات ندارد Half-Life 2 را امتحان کند. به معنای واقعی کلمه:

“وقتی بیرون آمد هنوز خیلی ترسناک بودم. از آن زمان به آن دست نزده ام احتمالا هنوز هم برای من خیلی ترسناک خواهد بود.”

درست می شود! او هنوز کمی زمان دارد تا قسمت سوم منتشر شود.

همکار دانیال Divinity Original Sin 2 را برای مدت طولانی به تعویق انداخته است. اما RPG ها هم زمان بر هستند…

Horizon Zero Dawn در لیست خوانندگان ما قرار دارد آیزاک ک:

«طلوع افق صفر. حیف است، گیم پلی عالی است، اما من به طور کلی با جهان باز (The Witcher 3، Skyrim و Co.) مشکلات بیشتری دارم.”

ویرایشگر الکس باید هنگام خرید NieR Automata چیزها را متفاوت تصور کرده باشد – و خود را تحت فشار قرار داده باشد:

“از زمان انتشار آن را داشتم، اما از آنجایی که در آن زمان بسیار مورد تحسین قرار گرفت (و قطعاً شایسته بود)، من همیشه احساس می کردم که نمی توانم آن را “در کنار” بازی کنم زیرا پس از آن نمی توانم قدر آن را بدانم و در عوض منتظر بمانم. همیشه در زمان مناسب…”

طرفدار جنگ ستارگان ما مارتین با فکر بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، قلبش خون می شود:

“حتی مجبور شدم اکنون آن را حذف نصب کنم زیرا فضای دیسک من تمام شده است. بنابراین به این زودی اتفاق نخواهد افتاد.”

ویرایشگر جان سال‌ها پیش فروش Steam را به دست آورد و اکنون سال‌ها است که صاحب افتخار خط کامل Bioshock است. با این حال، تا کنون زمان کافی برای کمی بیشتر از نیمی از قسمت اول وجود نداشته است.

جهان باز دوباره – این بار The Legend of Zelda: Breath of the Wild است. همکار اوه لیست طولانی کارهای خود را برای این موضوع مقصر می داند:

“من آن را شروع کردم، اما واقعاً هرگز به این حد نرسیدم. من هنوز باید به عقب برسم. در غیر این صورت GTA 5، Death Stranding، Jedi Fallen Order و Persona 5.

لیست همکار مایکل طولانی است. بسیار طولانی. تقریبا خیلی طولانیه در حال حاضر Pile of Shame او شامل بازی‌های برتر مانند Red Dead Redemption 2، The Witcher 3، Persona 5، Shenmue و Bloodborne است. با این حال، او در این مورد تنها نیست، به عنوان نظر از saya s ثابت می کند:

«نییر، ویچر 3، اساسین کرید اوریجینز و ادیسه، هورایزن زیرو داون. من به نوعی همه آنها را شروع کردم اما واقعاً آنها را تمام نکردم. اما من در واقع Horizon را دورتر از همه موارد ذکر شده بازی کردم.

وقتی انبوهی از شرم را دریافت کردید حتی بیشتر بریز سپس نگاهی بیندازید که تیم تحریریه GIGA چه بازی هایی را رها نمی کند. یا تصمیم گرفتید بالاخره بازی هایی را که مدت ها به تعویق می انداختید، انجام دهید. مرگ بر انبوه شرم! بهترین از همه امروز … یا شاید فردا؟ اوه، یه وقت توقف کنمنبع