Zelda Tears of the Kingdom: Underground Map & Underground Armor

زبان ها:انگلیسی آلمانی

در Hyrule underground، یک نقشه اضافی برای کاوش در Zelda: Tears of the Kingdom برای شما باز می شود. با این حال، در زیر زمین تاریک است، بنابراین جهت یابی به این آسانی نیست. در این راهنما یک نقشه کامل برای شما آماده کرده ایم و همچنین مکان های زره ​​زیرزمینی را به شما نشان می دهیم.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

نقشه کامل زیرزمینی

در زیر موارد دیگری را که هنگام کاوش در زیرزمین متوجه شدیم فهرست می کنیم. این نکات ممکن است به شما نیز کمک کند.

  • Roots of Light و Shrines روی سطح در همان مکان روی نقشه قرار دارند. و این تصادفی نیست. اگر نام زیارتگاه ها را به عقب بخوانید، نام لایت روت ها را دریافت می کنید. بنابراین می‌توانید از زیارتگاه‌های کشف‌شده به‌عنوان راهنمایی برای رسیدن به ریشه‌های جدید نور استفاده کنید.
  • هنگام کاوش در مناطق ناشناخته زیر زمین، باید از دانه های درخشان برای روشن کردن یک منطقه کوچک استفاده کنید. فراموش نکنید که لزوماً مجبور نیستید دانه های درخشان را با یک تیر بگیرید، اما شما همچنین می توانید آنها را پرتاب کنید (R + D-pad را بالا نگه دارید). شما اغلب می توانید دانه های درخشان را در غارها پیدا کنید.
  • شما همچنین می توانید Glow Seeds را روی وسیله نقلیه ای که برای کاوش در زیر زمین استفاده می کنید، نصب کنید.
  • از شکاف های متعدد روی سطح برای باز کردن قفل ورودی های مختلف به زیر زمین استفاده کنید. تقریبا همیشه یک ریشه نور در نزدیکی یک شکاف وجود دارد.
  • از آنجایی که ریشه ها می درخشند، می توانید آنها را از دور ببینید. پس اگر از پرتگاهی آمده اید شما باید از ارتفاع استفاده کنید و تمام ریشه های نزدیک را علامت بزنید. در غیر این صورت، همیشه ایده خوبی است که یک بالون هوای گرم بسازید تا یک دید کلی داشته باشید.

اگر همه روت ها را فعال کنم چه اتفاقی می افتد؟

اگر بتوانید به تمام 120 ریشه برسید، ابتدا نقشه زیرزمینی را به طور کامل کشف می کنید. علاوه بر این، کالا را دریافت خواهید کرد “سفارش روشنایی”پس از فعال کردن ریشه نهایی شما نمی توانید با آن کاری انجام دهید. این فقط نشانی از دستاورد شماست.

این جایزه برای فعال کردن همه ریشه های نور است.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
این جایزه برای فعال کردن همه ریشه های نور است. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
با یک نقشه، جستجوی شما بسیار آسان تر خواهد شد. به همین دلیل است که یک نقشه کامل در زیر پیدا خواهید کرد که مکان همه 120 Light Roots را به شما می گوید.

این نقشه کاملاً آشکار شده از زیرزمین با همه ریشه ها است.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
این نقشه کاملاً آشکار شده از زیرزمین با همه ریشه ها است. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

زره زیرزمینی را پیدا کنید

شما از طریق شکاف هایی که روی سطح پیدا می کنید به زیرزمین می رسید. نقشه زیرزمینی به اندازه سطح است، بنابراین چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد. 120 ریشه نور در زیر زمین وجود دارد که در صورت فعال شدن، منطقه اطراف را روشن می کند. علاوه بر این، آنها به عنوان نقاط دوربری نیز عمل می کنند. بنابراین توصیه می شود از هر ریشه ای که می توانید از دور ببینید بازدید کنید.