Teufel یک سیستم فشرده با CD و DAB+ را با بهترین قیمت به فروش می رساند

مزایای

  • ساخته شده فشرده …
  • … و هنوز کاملاً مجهز (CD، بلوتوث، USB، DAB+، UKW، رادیو اینترنتی)
  • گسترش مجازی مرحله صدا را می توان روشن کرد

معایب

  • نمایشگر می تواند بهتر باشد

ایستگاه موسیقی Teufel مخصوصا برای چه چیزی مناسب است؟

تولید کننده صوتی برلین Teufel تخفیف های جذابی را در پایان سال ارائه می دهد. ایستگاه موسیقی شایسته توجه ویژه است.

Teufel Musicstation: تجهیزات جامع و صدای عالی

Musicstation نقاط قوت خود را زمانی نشان می دهد که فضای کمی را اشغال می کند باید باشد و همچنان پر باشد مبلمان پرسیده می شود. او ارائه می دهد بلوتوث، رادیو اینترنتی، DAB+، یک عمودی سی دی پلیر (همچنین سی‌دی‌های MP3، CD-R، CD-RW)، موسیقی از USB، Spotify Connect، ورودی AUX (جک) و دریافت رادیوی کلاسیک (FM) را می‌بلعد. حتی یک عملکرد ساعت زنگ دار وجود دارد که سیستم همه کاره را برای آن جالب می کند اتاق خواب قدرت. آشپزخانه ها نیز قابل تصور هستند (در نهایت با رادیو زیربنای صدای ریز کنار!)، اتاق مهمان، آپارتمان های تعطیلات، خانه های متحرک یا اتاق های سرگرمی. از صدا فن آوری که توفل آن را “Dynamore” نامیده است، به طرز شگفت انگیزی قدرتمند و کامل است، صحنه صدا را بسیار فراتر از ابعاد ایستگاه موسیقی گسترش می دهد.

پیشنهادات بیشتر از Teufel برای جمعه سیاه 2022 در نمای کلی ما:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع را ایستگاه موسیقی Teufel چند ماه پیش در یک آزمون عملی (به مشاوره خرید GIGA مراجعه کنید)، تقریباً کاملاً قانع کننده بود. او در حال حاضر برای 439.99 یورو در پیشنهاد در فروشگاه اینترنتی Teufel، قیمت عادی 599.99 یورو است.

Teufel Musicstation: فضای کمی را اشغال می کند، سی دی ها را نیز پخش می کند، یک کنترل از راه دور نیز موجود است (منبع تصویر: GIGA)

Teufel در درجه اول به خاطر سینمای خانگی و بلندگوهای استریو شناخته شده است – اما خبره‌های واقعی این برند همچنین از محصولات hi-fi مانند سیستم‌های جمع‌وجور قدردانی می‌کنند.

قیمت فعلی Musicstation نسبت به عملکردی که ارائه می‌دهد در واقع بیش از منصفانه است. علاوه بر این، تولید کننده به مشتریان خود نوعی ضمانت قیمت پایین می دهد: “ما تا جمعه سیاه و همچنین جمعه سیاه دیگر قیمت محصولات خود را کاهش نخواهیم داد.”

این یکی از معدود معایب است صفحه نمایش کاملا کوچک در جلو و صفحه کنترل لمسی گرد که ممکن است کمی طول بکشد. باتری نصب نشده است، ایستگاه موسیقی برق خود را از سوکت می گیرد.