Stiftung Warentest رهبر جدید را انتخاب می کند

هرکسی که به دنبال یک گوشی هوشمند جدید می‌گردد، از انتخاب خود ناامید است. تولید کنندگان و مدل های بی شماری برای جلب توجه و پول خریداران رقابت می کنند. Stiftung Warentest که جنگل گوشی های هوشمند را در فواصل زمانی معین پاک می کند و با تست های خود جهت گیری هایی را ارائه می دهد، این را نیز می داند. در آخرین شماره ماه آگوست، آزمایش کنندگان محصول 40 گوشی هوشمند فعلی را با سرعت بالا بررسی کردند.

سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا بهترین گوشی هوشمند از نظر Stiftung Warentest است

برنده کلی این تست سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا بود، که توانست با نمره “خوب (1.7)” پیشتاز شود (منبع: Stiftung Warentest). Stiftung Warentest نتوانست هیچ نقص واقعی در گوشی هوشمند پرچمدار فعلی کره جنوبی پیدا کند. حتی بیشتر: دوربین به ویژه قانع کننده بود. کارشناسان می‌گویند: «حتی با زوم ده برابری، جزئیات تصویر همچنان عالی دیده می‌شود».

آنچه Galaxy S22 Ultra ارائه می دهد:

Honor 50 نکته قیمتی است، Xiaomi Redmi Note 11 بیشترین دوام را دارد

طبق گفته تسترهای محصول، قیمت آنر 50 تنها 350 یورو است، که بیش از همه با باتری خود می درخشد. نکته اصلی این است که Honor نمره “خوب (2.0)” را دریافت می کند. با وجود تمجید از باتری Honor 50، اما شیائومی ردمی نوت 11 دونده استقامتی در تست. طبق گفته Stiftung Warentest، تلفن همراه شیائومی تقریباً 50 ساعت دوام آورد.

را مدال نقره نیز با گلکسی اس 22 پلاس به سامسونگ رسید و رتبه آزمون “خوب (1.8)”. با میانگین قیمت آنلاین به ترتیب 1250 یورو و 1050 یورو، گوشی های هوشمند سامسونگ چیزی جز مقرون به صرفه هستند. با این حال، به طور قابل توجهی ارزان تر است رتبه سوم: گوگل پیکسل 6. با قیمتی در حدود 630 یورو، نیمی از دونده جلویی گران است، اما توسط Stiftung Warentest رتبه “خوب (1.9)” را به خود اختصاص داده است و فقط پس از Galaxy S22 Ultra قرار دارد.

خوب است بدانید: نوک نیزه گوشی های هوشمند اپل در آزمایش نشان داده نشده است. سری آیفون 13 برای مدت طولانی در بازار بوده است.منبع

مبارزه در بازار گوشی های هوشمند سخت است. سازندگان معروف و کمتر شناخته شده برای نفع خریداران می جنگند. اما کدام گوشی هوشمند شماره 1 است؟ Stiftung Warentest این سوال را بررسی کرد و 40 مدل را در یک مقایسه در مقیاس بزرگ مقایسه کرد. قیمت برخی از آنها فقط حدود 150 یورو بود، برخی دیگر تقریباً ده برابر 1250 یورو گران بودند. پایان تعجب آور بود، زیرا سامسونگ و اپل همیشه نمی توانستند جایگاه اول را حفظ کنند.

سامسونگ الکترونیکس