Steam رکورد را جشن گرفت: گیمرهای PC بیشتر از همیشهSteam بخشی جدایی ناپذیر از بسیاری از گیمرهای رایانه شخصی است، بنابراین این پلتفرم بخش بزرگی از تمام بازی های موجود در بازار آلمان را در خود جای داده است. Steam حدود 20 سال پیش در سال 2003 تاسیس شد. حالا یک رکورد جدید برای جشن گرفتن وجود دارد.

Steam: بازیکنان بیشتر از همیشه

Steam گیمرهای رایانه شخصی را با انتخاب گسترده و پیشنهادهای معمولی به این پلتفرم جذب می کند. Valve فقط یک دستگاه جدید را در اکتبر 2022 در آنجا قرار داد رکورد با 30,029,339 کاربر همزمان، اما اکنون زمان جشن گرفتن یک موفقیت جدید است. در 27 نوامبر 2022، بنیانگذار Steam دارای 31,906,400 کاربر لاگین شده بود و تقریباً 10 میلیون نفر از آنها حتی در بازی ها و برنامه ها فعال بودند (منبع: Gamedeveloper / SteamDB).

بالاترین بازی‌های شرکت‌کننده، مظنون‌های معمولی با Counter Strike: Global Offensive، DOTA 2، Playerunknown’s Battlegrounds (PUPG) و Warzone 2 بودند.

دلیل رشد قوی چه چیزی می تواند باشد؟ از یک طرف، هوای سرد در این میان می تواند عاملی باشد، به هر حال، با وجود دما، نشستن در گرما و گذراندن اوقات فراغت بسیار بهتر است. از طرف دیگر، بزرگ می تواند فروش پاییزه نقش بازی کن. صدها بازی تا فردا 29 نوامبر 2022 با تخفیف های سنگین همراه هستند. ما یک نمای کلی از بهترین پیشنهادات Steam را برای شما گردآوری کرده ایم.

Steam چند بازی بسیار عجیب نیز دارد:

Steam به زودی انتخاب های بیشتری خواهد داشت

یوبی سافت در چند سال گذشته گزینه کمی در Steam ارائه کرده بود، اما در روزهای آینده تغییر خواهد کرد. اخیراً، جسیکا روچ، سخنگوی یوبی سافت به The Verge تایید کرد که برخی از عناوین به زودی دوباره بر روی پلتفرم Valve عرضه خواهند شد (منبع: The Verge).

این شامل بازی‌های موفقی مانند Assassin’s Creed Valhalla، Anno 1800 و Roller Champions می‌شود. قرار است عملیات اجرایی آغاز شود 6 دسامبر 2022 برگزار شود – هدیه ای بابانوئل برای همه طرفداران.منبع