RTL Plus را به Chromecast وصل کنید و به تلویزیون خود پخش کنید

با Chromecast، می‌توانید محتوای اینترنت را روی تلویزیون‌هایی پخش کنید که نمی‌توانند به صورت فیزیکی به اینترنت متصل شوند. می توانید از سرویس های پخش مختلف استفاده کنید. اگر بخواهید RTL Plus (که قبلا RTLnow یا TVNOW بود) را از طریق Chromecast دریافت کنید، چه؟

Chromecast
نگاهی گذرا به اشتراک های RTL Plus

اکنون می توانید به راحتی با استفاده از Chromecast به RTL Plus در تلویزیون خود دسترسی داشته باشید. برای این کار باید برخی از الزامات را رعایت کرد و مراحل زیر را طی کرد. برای دریافت محتوای خاص در RTL+، به اشتراک پولی نیاز دارید. شما می توانید یک نمای کلی از گزینه های اشتراک را در اینجا بیابید. سرویس استریم دیگر یک ماه آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد.

پخش جریانی Chromecast از RTL Plus: نحوه عملکرد آن در اینجا آمده است

برای تماشای RTL Plus در Chromecast، به یکی از این دو دستگاه نیاز دارید:

  • iPhone یا iPad دارای حداقل iOS 15 است
  • تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی که حداقل اندروید 5.1 را اجرا می کند

در صورت برآورده شدن شرایط، به نسخه فعلی برنامه RTL Plus نیز نیاز خواهید داشت. می توانید آن را برای اندروید و iOS از اینجا دانلود کنید:

RTL+
RTL+

همچنین تضمین می کند که برنامه Google Home به روز باشد. در صورت لزوم آپدیت را نصب کنید. در اینجا می توانید به نسخه های فعلی اندروید و iOS دسترسی داشته باشید:

خانه گوگل
خانه گوگل

برای اینکه پخش کار کند، استیک و دستگاه پخش باید در یک WLAN ثبت شوند. همچنین تضمین می کند که بلوتوث در گوشی هوشمند یا تبلت شما فعال است. علاوه بر این، باید با همان حساب Google در دستگاه پخش خود و Chromecast Stick وارد شوید.

دستگاه ها را به تلویزیون وصل کنید

RTL Plus را از طریق Chromecast تماشا کنید

اگر الزامات فنی برآورده شده و Chromecast Stick شما راه‌اندازی شده است، به روش زیر عمل کنید:

  1. ابتدا محتوای مورد نظر را در برنامه RTL Plus کنترل کنید.
  2. پخش آغاز می شود.
  3. به آیکون هایی که روی صفحه ظاهر می شوند توجه کنید. اینجا روی نماد ارسال کلیک کنید.
  4. سپس می‌توانید Chromecast Stick خود را از لیست تلویزیون خود انتخاب کنید.
  5. پس از کلیک کردن، انتقال از طریق چوب HDMI روی تلویزیون ادامه می یابد

پخش هم با محتوای “بر اساس تقاضا” و هم با پخش زنده از کانال های RTL کار می کند. با استفاده از برنامه RTL Plus در تلفن هوشمند خود می توانید میزان صدا را تنظیم کنید، سریع به جلو، عقب ببرید و سایر تنظیمات پخش جریانی را انجام دهید.

اگر نماد ارسال در برنامه ظاهر نمی شود یا نمی توانید چوب خود را در لیست پیدا کنید، ما می توانیم در اینجا به شما کمک کنیم:

گیگا توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا از پست لذت بردید؟ ما را در WhatsApp و Google News دنبال کنید و هیچ خبری در مورد فناوری، بازی و سرگرمی را از دست ندهید.

منبع