Redmi Note 11 با طرح 10 گیگابایتی با قیمت مقرون به صرفه

که شیائومی ردمی نوت 11 با رم 128 و 4 گیگابایتی طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حدود 173 یورو (با احتساب حمل و نقل) قیمت دارد. اگر این مبلغ را از مجموع هزینه ها در حداقل مدت 24 کم کنید، 168.80 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 7.03 یورو در ماه – قیمت بسیار پایین برای Allnet/SMS با نرخ ثابت با 10 گیگابایت حجم داده. برای مقایسه: بدون تلفن همراه، تعرفه 8.99 یورو در ماه هزینه دارد.

سامسونگ باید لباس گرم بپوشد، زیرا وقتی صحبت از گوشی‌های هوشمند میان‌رده با ویژگی‌های برتر می‌شود، شیائومی اکنون جلوتر است. این نیز توسط معاملات برتر در Curved ثابت شده است، جایی که در حال حاضر می توانید آن را پیدا کنید Redmi Note 11 با تعرفه Blue Allnet XL برای پرداخت اضافی فقط 1 یورو و 13.99 یورو در ماه (پیشنهاد را در Curved ببینید). این تعرفه شامل نرخ ثابت Allnet و پیامک و همچنین 10 گیگابایت حجم داده LTE است – یک بسته همه جانبه بی دغدغه با قیمتی کاملا مقرون به صرفه.

اگر می خواهید گوشی هوشمندی با قدرت بیشتر داشته باشید، این را به شما توصیه می کنیم Redmi 11 Pro 5G. این از Curved در یک بسته با تعرفه 15 گیگابایتی در دسترس است، اما برای 18.99 یورو در ماه (پیشنهاد را در Curved مشاهده کنید). همچنین یک پیشنهاد بسیار ارزان، زیرا مدل پرو دارای صفحه نمایش بهتر، پردازنده قدرتمندتر و دوربین با وضوح بالاتر و موارد دیگر است.

به پیشنهاد Redmi Note 11 Pro در Curved

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: آبی Allnet XL
  • شبکه: o2
  • 10 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 25 مگابایت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه

شیائومی ردمی نوت 11 با قرارداد: به همین دلیل معامله ارزشش را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
13.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
1 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
0 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
4.99 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
341.75 یورو
ارزش دستگاه
(بهترین قیمت آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
172.95 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل کمتر از ارزش دستگاه)
168.80 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 7.03 یورو
به پیشنهاد در Curved.de

آیا شما یک گوشی هوشمند قوی با تعرفه تلفن همراه با قیمت مناسب می خواهید؟ سپس نگاهی به Curved بیندازید. Redmi Note 11 با 10 گیگابایت LTE، Allnet و نرخ ثابت SMS با کمتر از 14 یورو در ماه وجود دارد. ما تمام هزینه ها را محاسبه کرده ایم و نشان داده ایم که چرا پیشنهاد خوبی است.

خمیده: گوشی هوشمند شیائومی با قرارداد با قیمت مقرون به صرفه

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع در اینجا تمام شباهت ها و تفاوت های گوشی های هوشمند جدید شیائومی ردمی نوت 11 را بیابید.

ویدئو: چگونه بفهمیم تعرفه ارزان است یا نه:

همچنین ارزان: Redmi Note 11 Pro 5G

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.