Pixel 7 Pro با تعرفه هیولا با قیمت پس انداز

در ویدیوی آزمایشی ما می‌توانید پیکسل 7 پرو را ببینید:

گوگل پیکسل 7 پرو چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

با پیکسل 7 پرو، گوگل یک گوشی هوشمند برتر مطلق دارد ارزش عالی برای پول تحویل داده شده. در MediaMarkt می توانید آن را از جمله تعرفه “o2 Free L Boost” به قیمت دریافت کنید 35.99 یورو در ماه. این شامل Allnet-/SMS- Flat با غنی است 120 گیگابایت 5Gحجم داده (مشاهده پیشنهاد در MediaMarkt). با آن یکی وجود دارد Google Chromecast HD به ارزش 39 یورو هزینه های یکباره 138.99 یورو (پرداخت اضافی به اضافه هزینه اتصال و حمل و نقل) است. فاکتور ما به شما نشان می دهد که این یک پیشنهاد بسیار خوب است.

به پیشنهاد در MediaMarkt

جزئیات تعرفه در یک نگاه:

  • تعرفه: L Boost رایگان
  • شبکه: o2
  • 120 گیگابایت حجم داده LTE (حداکثر 300 مگابیت بر ثانیه)
  • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • 100 یورو جایزه برای قابل حمل بودن شماره تلفن
  • Google Chromecast رایگان با Google TV (HD) گنجانده شده است

بسته Pixel در MediaMarkt: به همین دلیل است که پیشنهاد ارزش آن را دارد

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(ماهانه)
35.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
99 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
1002.75 یورو
مقادیر دستگاه
(بهترین قیمت های آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
819 یورو + 39.53 یورو
جایزه
هنگام انتقال یک شماره
100 یورو
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل منهای ارزش دستگاه و پاداش)
44.75 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه 1.86 یورو
به پیشنهاد در MediaMarkt
این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 120 هرتزی AMOLED است. تانسور G2پردازنده، دوربین 50 مگاپیکسلی و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی که با 30 وات به سرعت شارژ می شود.این دستگاه با IP68 در برابر آب و گرد و غبار محافظت می شود و علاوه بر دوربین معمولی، تله فوتو و لنز واید و همچنین عملکرد شارژ بی سیم – در بررسی ما از Pixel 7 Pro بیشتر در مورد این موضوع صحبت می کنیم. بنابراین در اینجا شما یک تلفن هوشمند قوی با قیمت مقرون به صرفه دریافت می کنید.

به پیشنهاد در MediaMarkt

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در MediaMarkt می توانید Pixel 7 Pro پرچمدار گوگل را با تعرفه 120 گیگابایتی در شبکه o2 با قیمت بسیار پایین تهیه کنید. ما تمام هزینه‌ها را محاسبه کرده‌ایم و نشان داده‌ایم که چرا پیشنهاد بسته‌ای ارزشمند است.

Google Pixel 7 Pro با تعرفه 120 گیگابایتی 5G در دنیای تعرفه MediaMarkt

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر این را فراموش کنید، قرارداد تا یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

که گوگل پیکسل 7 پرو با 128 و 12 گیگابایت رم طبق مقایسه قیمت ایده آلو، در حال حاضر حداقل 819 یورو و Google Chromecast HD حداقل 39 یورو قیمت دارد. اگر این مبلغ را کم کنید، پاداش 100 یورویی برای انتقال موفقیت آمیز شماره تلفن خود و ارزش Google Chromecast از مجموع هزینه های بیش از 24 حداقل مدت، 44.75 یورو برای تعرفه باقی می ماند. متناظر 1.86 یورو در ماه – بنابراین نرخ ثابت Allnet/SMS را با 120 گیگابایت حجم داده 5G با قیمتی کاملا مقرون به صرفه دریافت می‌کنید. برای مقایسه: بدون تلفن همراه، تعرفه 44.99 یورو در ماه هزینه دارد.