NfS Unbound: جلوه ها را خاموش کنید

با این حال، می‌توانید از برچسب‌های استتار شده برای خاموش کردن تمام جلوه‌های دیگر استفاده کنید. همچنین معمولاً جلوه‌های رانندگی را در کنار لاستیک‌های خود، روی اسپویلر، بال‌های کنار وسیله نقلیه خود در هنگام پرش و یک ایموجی در بالای اتومبیل خود خواهید دید. به هر حال، اگر می خواهید قفل تمام تروفی ها و دستاوردها را باز کنید، باید روز خود را از جمله چیزهای دیگر تغییر دهید.

به محض اینکه یک برچسب استتار شده را تجهیز کنید، همه جلوه های رانندگی ذکر شده از بین می روند. از با این حال، دود همیشه ادامه دارد، متأسفانه نمی توانید آن را خاموش کنید.منبع

در تصویر زیر به شما نشان می دهیم که برچسب ها در منوی Garage چگونه به نظر می رسند:

در منوی NfS Unbound Garage، باید به دنبال برچسب‌های مخفیانه باشید و آنها را تجهیز کنید.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
در منوی گاراژ، باید به جستجو و تجهیز برچسب های “Stealth” بپردازید. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
البته اولین فکر این است که به تنظیمات نگاه کنید تا جلوه های رانندگی را خاموش کنید. در اما هیچ گزینه ای پیدا نمی کنید، نمی توانید جلوه ها را در آنجا خاموش کنید. حتی در تنظیمات گرافیکی گزینه ای برای خاموش کردن افکت های مختلف پیدا نمی کنید.

نه تنها موسیقی متن بازی Need for Speed ​​Unbound سبک خاصی دارد، بلکه همه ماشین‌ها، به‌ویژه جلوه‌های رانندگی مربوط به وسایل نقلیه، سبک خاصی دارند. با این حال، این افکت ها حتی قبل از انتشار بین طرفداران را از هم جدا کردند و EA اعلام کرد که بازیکنان این کار را انجام خواهند داد جلوه های رانندگی را خاموش کنید توانا بودن. با این حال گزینه کاملا مخفی و بلافاصله مشخص نیست.

اگر شما افکت ها را خاموش کنید اگر می خواهید، باید گاراژ شما انجام دادن. برو بالاش “ماشین”، سپس بالا سبک سپس در “جلوه های رانندگی” و طول بکشد “برچسب ها”. در تگ ها باید به دنبال معمول باشید افکت Stealth را پیدا کنید و آن را تجهیز کنید. در مجموع پنج برچسب وجود دارد که دارای نام “Cloaked” هستند.

رهایی:02.12.2022

بستر، زمینه:ویندوز 10، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس

افکت‌ها را در NfS Unbound خاموش کنید

یادداشت مهم: پس اینطور متأسفانه این امکان برای شما وجود ندارد که جلوه های رانندگی را به طور کامل خاموش کنید. هنگام استفاده از تگ پوشیده شده، همیشه دود را در پشت خود خواهید دید، این را نمی توان خاموش کرد.

Need for Speed ​​Unbound در گوشه و کنار با سبکی است که نیاز به عادت کردن دارد. با این حال، سبک کمیک بسیاری از طرفداران را مشکوک می کند و به همین دلیل است که برخی از بازیکنان در این فکر هستند که آیا می توان افکت ها را به نمایش گذاشت. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه جلوه های رانندگی را خاموش کنید.