به عنوان بخشی از آخر هفته سیاه امسال، اشتراک Microsoft 365 Family Office با ماژول های Word، Excel، PowerPoint و Outlook در حال حاضر با قیمت بسیار پایین از آمازون در دسترس است. GIGA تمام جزئیات معامله برتر را برای شما دارد.

Microsoft 365 با قیمت مقرون به صرفه در آمازون در آخر هفته سیاه

هر کسی که به دنبال بسته آفیس است، آنچه را که به دنبالش است در آخر هفته سیاه امسال در آمازون پیدا خواهد کرد: Microsoft 365 Family در نسخه برای 6 کاربر در آنجا موجود است. فقط با 47.99 یورو. وقتی در نظر بگیرید که هزینه اشتراک معمولاً حدود 70 یورو است، صرفه جویی در قیمت بیش از حد معقول است. مجوز به مدت 12 ماه اعتبار دارد و پس از خرید به راحتی از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

خانواده Microsoft 365 در آمازون

به هر حال، اگر این کار را انجام دهید، می توانید حتی بیشتر پس انداز کنید اشتراک MS-365 به مدت 27 ماه، زیرا در اینجا فقط 91.99 یورو پرداخت می کنید. لایسنس برای 6 کاربر نیز معتبر است و پس از خرید از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. اگر ترجیح می دهید به جای اشتراک، مجوز دائمی مایکروسافت آفیس را خریداری کنید، این جمعه سیاه نیز وجود دارد Office 2021 Home & Student در فروش. مانند آفیس 365، این شامل ماژول‌های Word (پردازش کلمه)، اکسل (صفحه‌های گسترده) و پاورپوینت (ارائه‌ها) است، اما Outlook (کارخواه ایمیل) نیست. کد مجوز نیز از طریق ایمیل ارسال می شود.

خانواده Microsoft 365 در آمازون

مایکروسافت 365 یا آفیس 2021: برای چه کسی ارزش خرید دارد؟

خرید مایکروسافت 365 برای هر کسی که به دنبال یک بسته آفیس خوب با برنامه های پردازش متن، صفحه گسترده، ارائه و برنامه های ایمیل است، ارزشمند است. مایکروسافت همچنان رهبر بازار در این بخش است و ماژول‌های آفیس تا حد زیادی بالغ‌ترین برنامه‌های آفیس هستند. با مایکروسافت 365 شما از نظر یک مجموعه اداری قدرتمند موقعیت خوبی دارید. اگر ترجیح می دهید به جای مدل اشتراک MS 365 از مجوز دائمی استفاده کنید و لزوماً به ماژول ایمیل نیاز ندارید، می توانید به جای آن Microsoft Office 2021 را نیز خریداری کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.