Lidl کمک های خانگی کاربردی از “لانه شیر” را می فروشد


نمایش Vox “The Lion’s Den” به خاطر کمک های خانگی عملی خود شناخته شده است. Lidl هفته آینده یکی از آنها را با تخفیف مناسب ارائه می دهد. تخفیف‌دهنده، بریلامو را تنها به قیمت 19.99 یورو می‌فروشد. این باعث می شود یکی از آزاردهنده ترین کارها در بازی کودک آشپزخانه باشد.

آنها کابوس هر میزبان هستند: لیوان های شراب با رگه ها. براق کردن لیوان شراب یا لیوان آبجو یکی از خسته کننده ترین آماده سازی ها برای یک شام یا مهمانی است. راه حل در اینجا این است بریلامو، که از برنامه Vox “The Lion’s Den” شناخته می شود.

Lidl چوب پولیش شیشه ای از “لانه شیر” را به قیمت 19.99 یورو می فروشد.

چوب پولیش شیشه بریلامو امکان پرداخت آسان لیوان های شراب یا لیوان های آبجو را فراهم می کند. (منبع تصویر: بریلامو)

به قیمت 19.99 یورو چوب پولیش شیشه است از 29 ژوئن در Lidl در دسترس.

چیزی که بریلامو را بسیار خاص می کند ساختار آن است. او به داخل شیشه می‌چسبد و امکان پرداخت آسان را فراهم می‌کند با تکان دادن مچ دست این مجموعه علاوه بر میله پولیش شامل یک پارچه پولیش نیز می باشد.

میله (26 x 6 x 6 سانتی متر) قابل شستشو در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن آسان است. پارچه (50*72 سانتی متر) قابل شستشو در ماشین لباسشویی است: حداکثر تا دمای 60 درجه بدون نرم کننده و بدون قرار دادن در خشک کن یا اتو، طبق گفته سازنده.

مخترع بریلامو لیندا کولر است. حضور او در “لانه شیر” سرمایه گذار رالف دومل را متقاعد کرد که 100000 یورو برای 25 درصد سهام شرکت سرمایه گذاری کند. از آن زمان کولر و دومل یک تیم بوده اند و بریلامو را به مردم می آورند.

می توانید نحوه عملکرد بریلامو را در اینجا مشاهده کنید:

بریلامو: میله پولیش شیشه ای کاربردی از “لانه شیر”

در آمازون، بریلامو به همان اندازه قیمت دارد

Lidl بریلامو را از 29 ژوئن در شعب خود عرضه می کند. تخفیف دهنده می خواهد 19.99 یورو برای چوب پولیش شیشه داشته باشد. Brilamo در حال حاضر به همان اندازه در آمازون ارزان است.

پولیش شیشه شراب بریلامو شامل پارچه پولیش |  میله پولیش شیشه ای و پارچه پولیش بسیار بزرگ برای پرز،

پولیش شیشه شراب بریلامو شامل پارچه پولیش | میله پولیش شیشه ای و پارچه پولیش بسیار بزرگ برای پرز،

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/06/20 ساعت 23:00

بنابراین اگر در سفر به شعبه صرفه‌جویی کردید و نمی‌خواهید تا هفته آینده صبر کنید، می‌توانید همین الان اعتصاب کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع