اگر به دنبال دوچرخه ای ارزان قیمت هستید که بتوانید در زندگی روزمره بدون نگرانی زیاد از آن استفاده کنید، می توانید هفته آینده نگاهی به Lidl بیندازید. یک دوچرخه الکترونیکی Zündapp در آنجا با پول کمی فروخته می شود.

Lidl دوچرخه های الکترونیکی را به قیمت 599 یورو می فروشد

پیدا کردن یک دوچرخه الکترونیکی با قیمت کمتر از 1000 یورو یک چالش است. شما معمولاً این را در یک پیشنهاد از Aldi یا Lidl دریافت می کنید. در یک قیمت 599 یورو در حال حاضر می توان از قیمت مقرون به صرفه صحبت کرد. در واقع، از 21 نوامبر، Lidl Zundapp E-Bike Trekking Z80S 700c را با این قیمت به فروش خواهد رساند (آن را در Lidl ببینید). این پیشنهادی از هفته سیاه است که در آن محصولات مختلف با قیمت های بسیار کاهش یافته ارائه می شود. قیمت در حال حاضر 849 یورو است، اما باید به 599 یورو به صورت آنلاین و محلی در فروشگاه ها کاهش یابد (منبع: mydealz).

Lidl در هفته سیاه یک دوچرخه الکترونیکی را تنها به قیمت 599 یورو می فروشد (منبع تصویر: Simonx93)

قیمت 599 یورو البته کمی احساس می شود، زیرا حتی دوچرخه های الکترونیکی استفاده شده گران تر هستند. مانند هر پیشنهادی در هفته سیاه برای جمعه سیاه از سوی لیدل، تعداد دوچرخه های الکترونیکی احتمالا محدود خواهد بود. علاوه بر این، دوچرخه ممکن است در هر Lidl موجود نباشد. در حالت ایده آل، بروشور محلی خود را بررسی کنید. زمانی که اسکوترهای الکترونیکی در هر Lidl فروخته نمی شد، اینطور بود. اما با شانس می توانید یک دوچرخه الکترونیکی جامد را با قیمتی کوچک تهیه کنید.

آنچه باید در مورد Lidl بدانید:

خرید دوچرخه الکترونیکی برای چه کسانی ارزش دارد؟

بر اساس بررسی‌های صاحبان Lidl، به نظر می‌رسد که دوچرخه برقی Zundapp انتظارات را برآورده می‌کند. 4 از 5 ستاره وجود دارد (به Lidl نگاه کنید). شما یک دوچرخه ارزان اما جامد با تجهیزات اولیه دریافت می کنید. بنابراین نباید انتظار کیفیت یک دوچرخه 3000 یورویی را داشته باشید. با این وجود، برای استفاده روزمره عالی است و به شما کمک می کند تا پیشرفت مناسبی با درایو الکتریکی داشته باشید. چراغ، گلگیر، پایه دوچرخه و غیره موجود است. باتری زیر قفسه چمدان را می توان جدا کرد و به صورت خارجی شارژ کرد. بنابراین در مجموع یک دوچرخه خوب و بسیار مقرون به صرفه است.