iOS 16.2 دارای ویژگی عالی است

قطره تلخی کوچک: با Apple TV 4K، سازنده بر آن اصرار دارد آخرین مدل. فقط کسانی که آخرین نسخه از پاییز 2022 را دارند می توانند از “Apple Music Sing” در تلویزیون از طریق Apple TV استفاده کنند. اپل هنوز دلیل واقعی این موضوع را مدیون است.منبع

اشعار موجود برای آهنگ ها در Apple Music به عنوان پایه ای عمل می کند. اما آیفون، آی‌پد و اپل تی‌وی تنها با ویژگی‌های جدید «Apple Music Sing» به یک دستگاه کارائوکه واقعی تبدیل می‌شوند که به عنوان مثال به کاربران اجازه می‌دهد تا بر میزان صدای آواز تأثیر بگذارند. در جزئیات، مشترکین Apple Music گزینه های زیر را دارند – به نقل از Apple:

  • آواز قابل تنظیم: کاربران اکنون بر لایه های آوازی آهنگ کنترل دارند. می‌توانید با صدای اصلی هنرمند آواز بخوانید، خواننده اصلی را بر عهده بگیرید، یا میلیون‌ها آهنگ از کاتالوگ Apple Music را ریمیکس کنید.
  • متن آهنگ در زمان واقعی: کاربران می توانند آهنگ های مورد علاقه خود را با اشعار متحرک که با ریتم آواز می رقصند بخوانند.
  • صدای پشت زمینه: ردیف های آوازی که به طور همزمان خوانده می شوند می توانند مستقل از آواز اصلی متحرک شوند تا کاربران بتوانند وکال ها را راحت تر دنبال کنند.
  • نمای دوتایی: چندین خواننده در دو طرف صفحه نمایش داده می‌شوند تا آهنگ‌های دو نفره یا آهنگ‌هایی با چندین خواننده را راحت‌تر بخوانند.
این چیزی است که Apple Music Sing به نظر می رسد. (منبع تصویر: اپل)
اپل در چند هفته آخر سال دیگر قادر به ارائه هیچ محصول سخت افزاری جدیدی نبود، اما این مانع از این نمی شود که سازنده به سرعت یک ویژگی هیجان انگیز برای آیفون، آی پد و اپل تی وی را کمی قبل از پایان سال اعلام کند. هر کسی که دوست دارد آواز بخواند خوشحال می شود.

سیب
به روز رسانی 10 دسامبر 2022: در همین حال اعلام شده است که “Apple Music Sing” بخشی از iOS 16.2، iPadOS 16.2 و tvOS 16.2 خواهد بود. با ظاهر احتمالا می تواند در حال حاضر هفته آینده شمرده شود. مهم است بدانید: برای اینکه بتوانید از این عملکرد استفاده کنید، تلفن همراه اپل نباید قدیمی تر از آیفون 11 باشد.

سیستم فعلی آیفون همچنین عملکردهای جدیدی را ارائه می دهد:

Apple TV: فقط مدل 2022 مناسب است

مهم است بدانید: “Apple Music Sing” قرار است معرفی شود هنوز در ماه دسامبر و قطعا قبل از پایان سال. برای همه مشترکین در سراسر جهان در دسترس است. در ابتدا، اپل 50 لیست پخش اختصاصی را نیز ارائه خواهد کرد. آنها حاوی “همه آهنگ های حماسی، دوئت ها، گروه های کر و سرودهایی هستند که مردم را در سراسر جهان آواز خواندند”. امیدوار کننده به نظر می رسد.

Apple Music چه چیزی را از دست داده است؟ سازنده اکنون به این سوال با عملکرد جدید “Apple Music Sing” پاسخ می دهد – به زبان ساده، الف ویژگی کارائوکه برای سرویس پخش موسیقی، دنیا منتظر آن بوده است (منبع: اپل).

کارائوکه برای iPhone، iPad و Apple TV 4K: Apple Music Sing در سال 2022 عرضه می شود