Huawei Mate 50 Pro در تست دوربین: به سادگی خیره کننده؟

اگرچه دوربین ها اسماً فقط یک مگاپیکسل از هم فاصله دارند (Pixel 7 Pro: 12 MP، Huawei Mate 50 Pro: 13 MP)، Mate 50 Pro سطح جزئیات بسیار بالاتری دارد. ساختار باند با شدت بیشتری نمایش داده می شود، سطح Pixel 7 Pro پر سر و صدا است. Pixel 7 Pro بیشتر از HDR استفاده می کند، آسمان آبی تر به نظر می رسد.

و زوم؟ این بار، «فقط» دوربین پریسکوپ دارای ضریب بزرگنمایی 3.5 است که تقریباً پشت پیکسل 7 پرو با زوم تله فوتو 5 برابری قرار دارد. با این حال، این به راحتی برای اکثر موقعیت های روزمره کافی است. علاوه بر این، به لطف برخی هوش مصنوعی، میت 50 پرو می تواند جزئیات بیشتری را با زوم هیبریدی 10 برابری استخراج کند. این اجازه می دهد تا عکس های شارپ حتی از دور گرفته شود. فقط با بررسی دقیق تر مشخص می شود که چیزی در اینجا تعمیم یافته است.

زوم اپتیکال 3.5 برابری جزئیات را حتی با سوژه های دوردست تضمین می کند.
زوم اپتیکال 3.5 برابری جزئیات را حتی با سوژه های دوردست تضمین می کند.
با زوم هیبریدی 10 برابر، برخی از جزئیات توسط هوش مصنوعی اضافه شده است.  اما این تنها با بررسی دقیق تر آشکار می شود.
با زوم هیبریدی 10 برابر، برخی از جزئیات توسط هوش مصنوعی اضافه شده است. اما این تنها با بررسی دقیق تر آشکار می شود.

مقایسه زاویه باز: در اینجا عکسی از Tempelhofer Feld با زاویه فوق العاده هواوی میت 50 پرو داریم. برای مقایسه: دوربین فوق عریض Pixel 7 Pro.

عکسی از هواوی میت 50 پرو

عکس‌های Mate 50 Pro از نظر جزئیات و کنتراست غنی هستند. Mate می تواند هر دو شرایط نور روز و تاریکی را به خوبی اداره کند. سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی تضمین می کند که جزئیات در پس زمینه، مانند فونت ها، خوانا باقی می مانند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

می توانید عکس های مقایسه ای بیشتر و تست دقیق دوربین را در ویدیوی بالای مقاله بیابید.

دوربین هواوی میت 50 پرو از سه سنسور دوربین تشکیل شده است. یکی دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، آ 13 مگاپیکسل فوق عریض، و همچنین یک لنز 64 مگاپیکسلی تله فوتو با بزرگنمایی 3.5 برابر ویژگی خاص: دوربین اصلی دارای دیافراگم مکانیکی است که در ده مرحله بین f/1.4 و f/4.0 قابل تنظیم است. این باید ثبت لحظات را در محیط‌های به‌ویژه روشن و به‌ویژه تاریک آسان‌تر کند و تأثیر بیشتری بر جلوه فیزیکی بوکه بگذارد.

برلین در شب: The Mate شدت نور زیادی را در تاریکی به نمایش می گذارد.
برلین در شب: The Mate شدت نور زیادی را در تاریکی به نمایش می گذارد.
تشویق، شلوغی و شلوغی: وضوح بالا همچنین خواندن متون در پس زمینه را آسان می کند.
تشویق، شلوغی و شلوغی: وضوح بالا همچنین خواندن متون در پس زمینه را آسان می کند.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/11/28 00:14

Mate 50 Pro در تست دوربین: عملکرد قوی دوربین

مقایسه زاویه باز هواوی میت 50 پرو

عکسی از پیکسل 7 پرو

با Mate 50 Pro، هواوی نه تنها یک گوشی هوشمند پرچمدار جدید را عرضه می کند. این دوربین قبلاً در برخی از آزمایشات به رتبه های برتر رسیده است. ما دستگاه را برای چند هفته امتحان کردیم. می‌توانید عملکرد میت 50 پرو را به عنوان دوربین در ویدیو ببینید.

هواوی
چند هفته پیش به ما اجازه داده شد تا نگاهی به هواوی میت 50 پرو داشته باشیم. نتیجه گیری موقت ما پس از چند دقیقه در دستان ما: دوربین قطعاً چیزهای زیادی برای آن دارد. در این میان، ما تنها کسانی نیستیم که به این نتیجه رسیده ایم. دلیلی برای تمرکز دوباره روی دوربین.