Google Maps کاملاً جدید: اینگونه است که برنامه ناوبری در آینده چقدر دیدنی خواهد بود

Google Maps اکنون به یک برنامه ضروری برای بسیاری از مردم در سراسر جهان تبدیل شده است. دامنه عملکردها در سال های اخیر به طور گسترده ای گسترش یافته است، به طوری که نه تنها می توانید بهترین مسیر را پیدا کنید، بلکه می توانید از مدت زمان باز بودن یک مغازه و میزان شلوغی آن نیز مطلع شوید. ظاهر به زودی تجدید نظر خواهد شد و تغییر واقعا چیزی است.

Google Maps به شما امکان می دهد جهان را به روشی جدید تجربه کنید

اما با مدل سه بعدی متوقف نمی شود، زیرا زمان، آب و هوا و ترافیک نیز در نظر گرفته شده است. این واقع بینانه ترین دیدگاه ممکن را از نحوه ظاهر مکان های خاص، مکان های دیدنی، مغازه ها و غیره به شما می دهد. همه چیز را در زمان واقعی، بنابراین شما می توانید وضعیت در رستوران دو خیابان پایین، به عنوان مثال، بررسی کنید. این تقریباً روی هر تلفن هوشمند و دستگاه های مشابه کار می کند. پس از لندن، شهرهای بزرگی مانند لس آنجلس، نیویورک، سانفرانسیسکو و توکیو به زودی دنبال خواهند شد. شهرهای دیگر برنامه ریزی شده است.

گوگل برنامه ریزی مسیر سازگار با محیط زیست را به آلمان می آورد

چند ماه پیش، گوگل گزینه ای را برای برنامه ریزی مسیر سازگار با محیط زیست در Maps در ایالات متحده و کانادا معرفی کرد. این ویژگی به زودی به اروپا می آید. به این ترتیب می توانید مسیری را پیدا کنید که سوخت کمتری مصرف کند و در هزینه شما صرفه جویی کند. عملکرد بسیار استقبال می شود، به خصوص با توجه به قیمت های بسیار بالای سوخت در حال حاضر.منبع گوگل در حال حاضر دو نما را در برنامه Maps ارائه می دهد. نمای پرنده ای با تصاویر ماهواره ای و نمای خیابان از اتومبیل های گوگل که در سراسر جهان رانده اند. گوگل از طریق هوش مصنوعی و بینایی کامپیوتری هر دو دیدگاه را با هم ترکیب کرده و دیدگاهی کاملاً جدید ایجاد کرده است. هدف این است، برای ایجاد یک مدل دیجیتالی از جهان که می توانید در آن حرکت کنید و احساس کنید که بودن در آنجا چگونه خواهد بود. با استفاده از لندن، گوگل نشان می‌دهد که چگونه خواهد بود: