گلکسی اس 23 اولترا با نام تجاری جدید قدرتمندترین مدل در سری گوشی های هوشمند جدید سامسونگ است. به لطف برخی از پاداش‌های پیش‌سفارش، می‌توانید با یک قرارداد تلفن همراه با قیمتی بسیار پایین، نیروگاه پرچم‌دار را دریافت کنید. در اینجا شما جزئیات را دریافت می کنید.

خمیده: Galaxy S23 Ultra با تعرفه 40 گیگابایت 5G – Watch 5 LTE رایگان

Galaxy S23 Ultra تنها در تاریخ عرضه شد ارائه شده در 1 فوریه 2023 و اولین معاملات تعرفه ای خوب با پرچمدار سامسونگ در حال حاضر ظاهر می شود. در Curved، شما می توانید گوشی هوشمند را در نوع 512 گیگابایتی با تعرفه “Free M Boost” در شبکه o2 برای همین کار دریافت کنید. 76.99 یورو هزینه پایه در ماه (مشاهده پیشنهاد در Curved). علاوه بر این، 5.99 یورو برای پرداخت اضافی و حمل و نقل وجود دارد. در تعرفه گنجانده شده اند 40 گیگابایت 5Gحجم داده و همچنین نرخ ثابت Allnet و SMS. نکته خاص این است که تعرفه او تا است 10 دستگاه به طور همزمان می توانید استفاده کنید. علاوه بر این، وجود دارد Samsung Galaxy Watch 5 LTE و بازگشت نقدی از 100 یورو علاوه بر این. محاسبه ما در زیر نشان می دهد که چرا این پیشنهاد یک معامله خوب است.

پیشنهاد را در Curved ببینید

Samsung Galaxy S23 Ultra (512 گیگابایت) 1399 یورو قیمت دارد، برای واچ 5 هنوز باید حداقل 260 یورو روی میز بگذارید. همچنین 4 هفته پس از فعال سازی سیم کارت، 100 یورو وجه نقد پرداخت می شود. اگر این مقادیر را از کل هزینه های 24 ماه کم کنید، مشخص می شود که در اینجا تعرفه پرداخت می کنید. به طور موثر فقط کمتر از 4 یورو در ماه دریافت می کند. با 40 گیگابایت حجم داده در شبکه 5G، این یک ضربه واقعی است!

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد مانند گذشته یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما اکنون می توانید ماهانه آن را لغو کنید.

Samsung Galaxy S23 Ultra با قرارداد برای چه کسانی ارزش دارد؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.