Galaxy S22 با تعرفه Vodafone با قیمت مناسب

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر می‌توانید با 15 گیگابایت داده در ماه از پس آن بربیایید، این یک پیشنهاد بسیار خوب برای هر کسی است که می‌خواهد با S22 یک گوشی هوشمند رده بالا را خودش بخواند.

طبق مقایسه قیمت ایده آل، گلکسی اس 22 با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 8 گیگابایت رم در حال حاضر حداقل 597 یورو (با احتساب هزینه ارسال) قیمت دارد. اگر ارزش تلفن هوشمند، اشتراک Disney+ و پاداش همراه داشتن شماره تلفن خود را پس از 24 ماه از کل هزینه ها کم کنید، یک قیمت موثر در ماه -0.01 یورو فقط برای تعرفه. بنابراین اگر بتوانید از تلفن هوشمند و اشتراک دیزنی + به طور معقول استفاده کنید، قرارداد را به طور مؤثر در اینجا دریافت می کنید.

در Saturn یک معامله تعرفه درجه یک با گوشی هوشمند سامسونگ وجود دارد: شما تعرفه Galaxy S22 را با قرارداد 15 گیگابایتی در شبکه Vodafone به طور موثر رایگان دریافت می کنید. ما تمام هزینه ها را محاسبه کرده ایم و نشان داده ایم که چرا این پیشنهاد ارزشمند است.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy S22 با تعرفه Vodafone با بالاترین قیمت در Saturn

جزئیات تعرفه در یک نگاه

  • تعرفه: Freenet سبز LTE
  • شبکه: وودافون
  • 15 گیگابایت LTE-حجم داده (حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه)
  • نرخ ثابت Allnet، هزینه پیامک 0.19 یورو
  • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
  • حداقل مدت 24 ماه، مهلت اطلاع رسانی 1 ماهه
  • 50 یورو پاداش قابل حمل شماره

Samsung Galaxy S22 با قرارداد: به همین دلیل است که پیشنهاد در Saturn ارزشمند است

هزینه های بسته تعرفه در یک نگاه
شارژ پایه
(هر ماه)
26.99 یورو
اضافه حقوق
(یک بار در ابتدای قرارداد)
49 یورو
هزینه اتصال
(یک بار در ابتدای قرارداد)
39.99 یورو
حمل دریایی
(یک بار)
0 یورو
کل هزینه بعد از 24 ماه
(در صورت فسخ در پایان حداقل مدت قرارداد،
ماهانه و هزینه های یکبار اضافه شده)
736.75 یورو
مقادیر دستگاه: گوشی هوشمند + هدفون + دیزنی +
(بهترین قیمت های آنلاین فعلی با توجه به idealo.de)
597 یورو + 90 یورو (دیزنی)
تعرفه هزینه موثر
(هزینه کل منهای ارزش دستگاه و جوایز)
-0.24 یورو
تعرفه هزینه موثر در ماه -0.01 یورو
به پیشنهاد در زحل

محاسبه با قیمت پایین فقط در صورتی کار می کند که در پایان حداقل مدت قرارداد لغو کنید. اگر فراموش کنید، قرارداد مانند قبل یک سال دیگر تمدید نمی شود، اما می توان ماهانه آن را لغو کرد.

سامسونگ گلکسی S22 با قرارداد برای چه کسانی ارزش دارد؟

که سامسونگ گلکسی اس 22 شما فقط می توانید در زحل فراگیر شوید 15 گیگابایت حجم داده LTE فقط در شبکه Vodafone و Allnet-Flat 26.99 یورو در ماه امن (مشاهده پیشنهاد در زحل). همچنین یک اشتراک 12 ماهه برای دیزنی + به ارزش 89.99 یورو رایگان (تمام اطلاعات در مورد کمپین). همانطور که محاسبه زیر نشان می‌دهد، می‌توانید قرارداد گوشی‌های هوشمند کلاس بالا را از سامسونگ در اینجا به طور موثر رایگان دریافت کنید.

S22 امتیاز ویژه ای با خود کسب می کند صفحه نمایش 6.1 اینچی روشن و همچنین یک با کارایی بالا پردازنده با 8 هسته CPU و فرکانس ساعت 2800 مگاهرتز و همچنین یکی رم 8 گیگابایت. وضوح صفحه نمایش باعث می شود قلب گیمرهای موبایلی تندتر بزند و قابلیت فیلمبرداری 8K این حرفه ای رسانه ای را کامل می کند.