EA تسلیم باگ آزاردهنده FIFA 23 شد – طرفداران عصبانی هستند

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/04/2023 16:12

FIFA 23: EA طرفداران را زیر باران رها می کند

FIFA 23 Standard Edition PS5 | آلمانی

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع از زمان به‌روزرسانی جام جهانی، بازیکنان شکایت کرده‌اند که بسیاری از آیکون‌ها در حالت Ultimate Team یا صورت و بدن عوض شده‌اند یا کاملاً بی‌معنی هستند. تا کنون تحت تاثیر قرار گرفته اند از جمله دیدیه دروگبا، باستین شواین اشتایگر، پائولو مالدینی و کافو. باگ‌ها مخصوصاً برای بازیکنان FUT آزاردهنده هستند زیرا معمولاً برای دریافت نمادهای مورد علاقه با مقادیر قوی در حالت زمان زیادی یا پول زیادی لازم است.

به‌روزرسانی اصلی جام جهانی فیفا 23 در نوامبر 2022 منتشر شد و قرار بود شبیه‌سازی محبوب فوتبال را به سطح جدیدی برساند. با این حال یک اشکال در حال حاضر هفته هاست که جامعه را در حالت Ultimate Team دچار اشکال کرده است، باعث می شود چهره های نماد پخش کننده عوض شوند و به اشتباه نمایش داده شوند. EA اکنون در مورد مشکل جاری اظهار نظر کرده است – اما باید بپذیرد که هنوز هیچ راه حلی برای این اشکال وجود ندارد. هواداران هر چیزی جز مشتاق این کاپیتولاسیون هستند.

FIFA Ultimate Team: نمادهای بازیکنان دارای چهره های جعلی هستند

هواداران هفته هاست که از یک باگ آزاردهنده در FIFA Ultimate Team شکایت دارند. اکنون EA بالاخره در حال صحبت کردن است – اما ناشر هیچ راه حلی برای مشکل آماده نکرده است.

تریلر آپدیت جام جهانی FIFA 23 را اینجا ببینید:

اگرچه این مشکل چندین هفته است که طرفداران را عصبانی کرده است. اکنون یک مدیر جامعه از EA برای اولین بار واکنش نشان می دهد روی آن او در یک موضوع در وب سایت EA Answers می نویسد که این مشکل پیچیده تری است که در حال حاضر قابل حل نیست. تیم توسعه در حال بررسی این باگ است، اما نمی توان تاریخی برای رفع آن تعیین کرد. (منبع: EA Answers)

FIFA 23 Standard Edition PS5 |  آلمانی

جامعه FUT از بیانیه EA ناامید و عصبانی است. اگرچه برخی از بازیکنان از اینکه ناشر بالاخره به طور رسمی مشکل را تشخیص داده است، تشکر می‌کنند، اما برای بسیاری این وضعیت به سادگی غیرقابل تحمل است. در نظرات زیر پست برخی از گیمرها هستند که به دنبال غرامت مالی از EA باشید، زیرا بازی برای آنها با مشکل کم ارزش شده است. برخی دیگر به شدت شک دارند که این باگ به راحتی قابل رفع نباشد زیرا مدل‌های دیگر آیکون‌های آسیب‌دیده قبلاً در بازی تعبیه شده‌اند.

FIFA 23: تریلر رسمی غواصی عمیق جام جهانی