Captain Obvious: معنی نام ابرقهرمان

منظور از “کاپیتان” در کتاب کمیک به عنوان یک عنوان محبوب برای یک ابرقهرمان – “کاپیتان آمریکا”، “کاپیتان سیاره”، “کاپیتان مارول” … “کاپیتان آشکار”. با این حال، ابرقهرمان دوم فقط «ابر قدرت» مطلقاً غیرضروری فشرده کردن آنچه را که به وضوح در کلمات قابل مشاهده است دارد.

عکس روی جلد کاپیتان آشکار
منبع تصویر: GIGA

اصطلاح طعنه آمیز برای کسی که نمی تواند بدیهیات را برای خود نگه دارد، در این کشور عمدتاً به عنوان یک میم یا واکنش در اینترنت و در فضای فیلم و تلویزیون شناخته می شود. به عنوان مثال، “کاپیتان آشکار” در نمایش آخر شب Neo Magazine Royale ظاهر شد تا مسائل واضح را توضیح دهد. سایت رزرو هتل Hotels.com از “کاپیتان آشکار” در تبلیغات خود استفاده کرده است، و ساوت پارک نیز در فرمول “کاپیتان آشکار” با “کاپیتان هیندسایت” چرخش خاص خود را ارائه کرده است.

عبارات و موقعیت های معمولی “کاپیتان آشکار”.

GIGA توصیه می کند

پرخواننده ترین مقالات رسانه های اجتماعی

کدام پلتفرم بازی برای شما مناسب تر است؟

در حالی که بیان چیزهای بدیهی در بیشتر موارد غیرضروری است، ممکن است گاهی اوقات بی ادبانه یا بی احترامی نیز باشد. معمولی ترین جملات یک “کاپیتان آشکار” شامل عباراتی مانند:

  • “هوا بارانی است.”
  • “اینجا تاریک است.”
  • “اگر می دانستم این چگونه کار می کند، می توانستم به شما کمک کنم.”
  • تشییع جنازه واقعا غم انگیز بود.
  • دوشنبه باید به مدرسه برگردیم.
  • “تو همیشه بعد از آن باهوش تر می شوی.”

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

نام “کاپیتان آشکار” از کلمات انگلیسی “کاپیتان” ساخته شده است که می تواند به صورت “رهبر”، “فرمانده” یا “کاپیتان” و “بدیهی” – به آلمانی “بدیهی”، “بدیهی”، “از” ترجمه شود. دوره”. – با هم.

میم – فرهنگ میم توضیح داده شده است

“کاپیتان آشکار” به چه معناست؟

“کاپیتان آشکار” یک ابرقهرمان آنطور که ما در دنیای دی سی و مارول می شناسیم نیست، بلکه اصطلاحی طعنه آمیز برای کسی است که غیر ضروری دائماً بدیهیات را بیان می کند.

اما همچنین نکاتی مانند “شما در حال خونریزی هستید” در حالی که زخم خود را با دستمال تمیز می کنید، یا “مواظب باشید، شکلات داغ داغ است!” را می توان با “متشکرم، کاپیتان آشکار” اظهار نظر کرد.

اگر اخیراً بیشتر به شما “کاپیتان آشکار” خطاب می‌شود، یا “ابر قهرمان” فرضی را در فیلم‌ها و تلویزیون دیده‌اید، احتمالاً از خود می‌پرسید که این شخصیت یا لقب چیست. ما البته در این مقاله شما را در مورد “کاپیتان آشکار” و ویژگی های بارز آن روشن خواهیم کرد.

الگوهای رفتاری