Bose QuietComfort SE در مقابل QuietComfort 45: تفاوت چیست؟

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/11/18 ساعت 4:40 بعد از ظهر

Bose QuietComfort SE توسط برخی از خرده فروشان مانند آمازون یا اتو فهرست شده است. در نمونه ما، QuietComfort SE ضروری بود ارزان تر نسبت به QuietComfort 45 (به آمازون نگاه کنید)، تفاوت 38 یورو بود. حتی اگر نمی‌توان در اینجا هیچ پیش‌بینی برای قیمت‌گذاری آینده انجام داد: می‌توان فرض کرد که QuietComfort SE اساساً می‌تواند چند یورو در مقایسه با QuietComfort 45 صرفه‌جویی کند. اما اینکه آیا می خواهید بدون کیس سخت بسیار خوب برای حمل و نقل ایمن انجام دهید، چیزی است که باید خودتان تصمیم بگیرید. قاب نرم فقط در برابر خط و خش و ضربه های سبک محافظت می کند. قاب سخت همچنین می‌تواند از هدفون در صورت افتادن بر روی زمین سخت یا فشار از چمدان‌های دیگر محافظت کند.

Bose QuietComfort SE (با قاب نرم)
در سپتامبر 2022، Bose QuietComfort SE به طور ناگهانی در وب سایت سازنده ایالات متحده ظاهر شد – اما فقط با یک صفحه پشتیبانی برای دستورالعمل ها و نکات عملیاتی. یک صفحه محصول دقیق با ویژگی‌های (جدید) وجود ندارد. با دلیل موجه، همانطور که وقتی پرسیدیم متوجه شدیم.

Bose QuietComfort SE: جعبه حمل و نقل متفاوت است…

باید اذعان کرد که این نام تا حدودی ناخوشایند انتخاب شد. ما متوجه نشدیم که چرا Bose مدل ظاهرا جدید را “Bose QuietComfort 45 with Softcase” یا چیزی شبیه به آن نخواند. چنین تعیین مدلی با وضوح بیشتری تأکید می کرد که هیچ تغییر فنی وجود ندارد و حداقل باعث می شد مصرف کنندگان کمی سردرگم شوند.

از نظر فنی و نوری هستند آرام Comfort SE مشابه QuietComfort 45 است، آنها فقط در مورد متفاوت هستند. Bose QuietComfort SE در مدل جدیدی عرضه می شود مورد نرمیک نماینده مطبوعاتی Bose به ما گفت.

Bose QuietComfort 45 (QC 45) در جعبه سخت عرضه شده. از طرف دیگر QuietComfort SE با یک قاب نرم انعطاف پذیر عرضه می شود. (منبع تصویر: GIGA)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع Bose هدفون جدیدی را بدون اعلام زیاد معرفی کرده است: QuietComfort SE که به طرز گیج کننده ای شبیه به مدل قبلی QuietComfort 45 است. ما وضوح ایجاد می کنیم و تفاوت ها را به شما نشان می دهیم.

شرکت بوز

با QuietComfort SE، Bose یک مدل جدید دارد نوع تجهیزات QuietComfort 45 به بازار عرضه می شود، اما هیچ تغییر یا پیشرفت فنی به همراه ندارد. در پست‌های فروم جداگانه (مثلاً در Reddit) به اشتباه ادعا شد که تفاوت‌هایی در عمر باتری، صدا یا حذف نویز (ANC) وجود دارد – اما این قطعاً درست نیست. حتی در برنامه Bose Music (اندروید و iOS)، Bose QuietComfort SE به عنوان “QuietComfort 45” نشان داده می شود.

… و قیمت

GIGA توصیه می کند

مشاوره خرید هدفون در گیگا

Bose QuietComfort SE (با قاب نرم)