ATU خدمات در محل را شروع می کند: تعمیرگاه خودرو به مشتری مراجعه می کند

در پروژه آزمایشی که با نام مناسب “کارگاه سیار” شناخته می شود. در ابتدا فقط رانندگان در مونیخ از خدمات در محل لذت ببرید در صورتی که مشتریان در پایتخت باواریا این خدمات را دریافت کنند، گسترش آن به شهرهای دیگر در سراسر آلمان انجام خواهد شد.منبع

مشتریان خصوصی و تجاری می توانند از وب سایت ATU استفاده کنند در محل مورد نظر وقت رزرو کنید. برای این کار محصول یا خدمات مورد نظر انتخاب می شود. برای مشتریان عملی است که قیمت دقیق خدمات کامل نیز نمایش داده شود. سیستم چندین شکاف زمانی ممکن را نمایش می دهد. بسته به حجم کار، می توان اسلات دو ساعته را رزرو کرد، در غیر این صورت زمان از نیم روز تا یک روز کامل متغیر است.

همانطور که ویدیو نشان می دهد، با خودروهای الکترونیکی، ایستگاه شارژ می تواند به وسیله نقلیه بیاید:

به گفته آن شونبرنر، مدیر پروژه در ATU، با مفهوم کارگاه سیار مطابقت دارد “دقیقا در زمان ما”. مشتریان می توانند انتظار «آرامش، کیفیت و انعطاف پذیری» داشته باشند (منبع: ATU).

فورد خودروهای الکترونیکی دارد که توسط روبات ها شارژ می شوند

ATU: کارگاه سیار فقط در مونیخ

کارگاه و زنجیره خرده فروشی تخصصی ATU یک پروژه آزمایشی را در ابتدای سال 2023 آغاز می کند که در آن کارگاه به مشتری ارائه می شود. رانندگان دیگر مجبور نیستند خودشان برای تعمیر حرکت کنند. با این حال، در ابتدا، خدمات در محل فقط برای برخی از خدمات ارائه می شود.

ATU با خدمات کارگاهی در محل شروع می شود

اگر ماشین باید به کارگاه برود، پس کارگاه نیز می تواند به ماشین بیاید. بر اساس این اصل، ATU یک پروژه آزمایشی جدید را برای معرفی از سال 2023 اعلام کرده است. هدف اعلام شده ارائه خدمات بیشتر به رانندگان است. با این حال، این نیز یک محدودیت است که همه خدمات را نمی توان در سایت ارائه داد. حمل‌کننده ATU که با تجهیزات ویژه استفاده می‌شود، می‌تواند از قسمت‌های تایر، تهویه مطبوع و باتری در شروع پروژه مراقبت کند.