اسپیکر هوشمند HomePod mini در رنگ های آبی، قرمز و زرد را فقط امروز می توانید دریافت کنید 85 یورو (مشاهده پیشنهاد در زحل). هزینه حمل و نقل شامل نمی شود. در غیر این صورت، قیمت دستگاه حداقل 88.52 یورو از سایر خرده فروشان است. پیشنهاد محدود و معتبر است تا زمانی که ذخایر تمام می شود به اندازه کافی و تا 8 نوامبر 2022 در ساعت 8:59 صبح – پس از آن معامله بعدی روز فرا می رسد.

اپل هوم پاد مینی
ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 07/11/2022 08:00

اپل هوم پاد مینی برای چه کسانی ارزشمند است؟

به جای 99 یورو RRP: بلندگوی هوشمند، بلندگوی WLAN با بلوتوث 5.0 و عملکرد هندزفری در رنگ‌های آبی، قرمز و زرد.

در صدا نباید انتظار معجزه داشته باشید، اما صدا برای یک اسپیکر با این اندازه فقط رضایت بخش نیست. مهمتر از همه، این ویژگی ها و ادغام با دنیای اپل است که پیشنهاد خرید را می دهد. فقط چند نکته کلیدی: AirPlay 2 با چند اتاق امکان تقویت همزمان صدای چندین هوم پاد در سراسر خانه را فراهم می کند، با Siri ما Apple Music را کنترل می کنیم و همچنین می توان از HomePod mini به عنوان یک دستگاه استفاده کرد. سیستم اینترکام داخل خانه برای استفاده. به طور خلاصه: با این قیمت نمی توانید اشتباه کنید.

معامله روزانه MediaMarkt: تلویزیون هوشمند اندروید 43 اینچی

معامله روزانه در زحل برای همه کسانی که به دنبال تلویزیون ارزان قیمت هستند جالب است. شما امروز آن را دریافت می کنید اسمارت تک 43UA10V3 به قیمت پیشنهادی 249.90 یورو از جمله حمل و نقل (به پیشنهاد در MediaMarkt مراجعه کنید). در غیر این صورت دستگاه با قیمت 249.90 یورو در نمایندگی های دیگر فروخته می شود – بنابراین در اینجا پس انداز نمی کنید.

به پیشنهاد در MediaMarkt