یک نوزاد کوچک معمولاً به 9 ماه زمان نیاز دارد تا در نهایت به دنیا بیاید، همانطور که ادامه نمایش احتمالاً نمادین آمازون پرایم ویدیو است. همچنین نه ماه پس از آخرین پخش، جدیدترین ویژه برنامه «گرند تور ارائه می دهد…» در سپتامبر 2022 منتشر خواهد شد.

طرفداران سه آشوب دوست داشتنی جرمی کلارکسون، ریچارد هاموند و جیمز می مجبور بودند مدت زیادی را برای مطالب جدید منتظر بمانند. اخیراً، در دسامبر سال گذشته، آنها نگاهی به کشور خودروسازی فرانسه انداختند. که در «تور بزرگ ارائه می‌کند: یک تلنگر اسکاندی» سه مجری سابق “Top Gear” اکنون خود را در شمال دور در امتداد دایره قطب شمال می یابند.

آمازون از نسخه جدید تور بزرگ رونمایی کرد

به گفته آمازون، «بچه‌ها در حالی که خانه‌های خود را از سواحل نروژ تا مرز روسیه می‌کشند، وارد یک ماجراجویی فاجعه‌بار می‌شوند که آنها را به پایگاه‌های زیردریایی جنگ سرد، مسیرهای مسابقه دریاچه‌های یخ‌زده، تصادف‌ها و آشفتگی پیست‌های اسکی می‌برد.» دیوانه‌کننده به نظر می‌رسد. امیدوار کننده در همین حال، با نگاه کردن به اولین تریلر مرتبط، انتظار بیشتری وجود دارد، حتما نگاهی بیندازید:

The Grand Tour Presents: A Scandi Flick – Trailer

روی آنتن می رود «The Grand Tour presents: A Scandi Flick» سپس از 16 سپتامبر 2022. جالب است بدانید: آمازون با این ویژه به عنوان اولین شماره فصل پنجم برخورد می کند. بنابراین، چهار فیلم ویژه که قبلا تولید شده بودند، فصل چهارم را تشکیل می دهند و بنابراین کامل در نظر گرفته می شوند. به عنوان یادآوری، از فصل چهارم، برنامه قبلی استودیویی متعلق به گذشته است. از آن زمان، سازندگان صرفاً بر روی محصولات ویژه مربوطه تمرکز کرده اند، که قبلاً برجسته ترین فصل های مربوطه بود. این هم در “گرند تور” و هم قبل از آن در “تاپ گیر”.

ارزش دیدن پروژه های جانبی سه مدیر را دارد

هرکسی که در Amazon Prime Video مشترک شده باشد، در جای دیگری نیز توسط سه بازیگر اصلی سرگرم خواهد شد. به عنوان مثال، جیمز می اخیراً در حال کاوش در ایتالیا (نمایش در آمازون) بود، ریچارد هاموند تلاش کرد از یک جزیره فرار کند (نمایش در آمازون) و جرمی کلارکسون یک کشاورز کم و بیش موفق شد (نمایش در آمازون) – قطعا ارزش دیدن دارد، حتی بدون بازیگران خودرو.