حداقل از زمان افزایش شدید قیمت بنزین، بسیاری از مردم به دنبال روش های گرمایش جایگزین بوده اند. بخاری های مادون قرمز به دلیل مقرون به صرفه بودن آنها مورد توجه قرار گرفته اند و می توان آنها را مستقیماً بدون تلاش زیاد مورد بهره برداری قرار داد. اندکی قبل از جمعه سیاه، Aldi دو مدل ارزان‌تر را در اختیار دارد.

آلدی بخاری های مادون قرمز ویژه را ارزان تر می فروشد

با بخاری مادون قرمز می توانید گرمای بسیار خاصی تولید کنید. در مقابل بخاری، این هوا نیست که گرم می شود، بلکه اشیا و اجسام هستند. این همچنین از تلاطم گرد و غبار جلوگیری می کند که برای مبتلایان به آلرژی مفید است. در اما می توانید Aldi را در 24 نوامبر 2022 دریافت کنید بخاری های مادون قرمز ویژه را ارزان تر بخرید. هر دو مدل کمی قبل از جمعه سیاه در فروشگاه آنلاین در دسترس خواهند بود.

  • را بخاری پنلی مادون قرمز از Kuas به قیمت 119 یورو (به Aldi نگاه کنید) خروجی 700 وات دارد و همانطور که از نامش پیداست با گچ تخته سیاه می توان روی آن نوشت. بنابراین می توانید از این بخاری مادون قرمز نه تنها به عنوان بخاری، بلکه به عنوان یک تخته سیاه برای گذاشتن پیام یا موارد مشابه استفاده کنید. یک مدل قابل مقایسه در آمازون تقریباً 180 یورو قیمت دارد (به آمازون نگاه کنید).
  • را بخاری مادون قرمز از Area Warm به قیمت 249 یورو (به Aldi نگاه کنید) خروجی کمی بالاتر از 900 وات دارد، اما برای استفاده در فضای داخلی و خارجی مناسب است. بنابراین اگر نمی خواهید از بخاری پاسیو در باغ زمانی که هوا کمی سردتر است استفاده کنید، این ممکن است راه حلی برای شما باشد. قیمت چیز خاصی نیست، اما هیچ مدل قابل مقایسه ای وجود ندارد.
اگر روش گرمایش دیگری در دسترس ندارید، گرمایش مادون قرمز برای شما منطقی است. چنین بخاری مادون قرمز با برق کار می کند و تا زمانی که قیمت برق بالاتر از قیمت گاز باشد، تنها در صورتی ارزش کارکردن را دارد که گرمایش گاز در اتاقی نداشته باشید. سپس مقاوم سازی بسیار گران خواهد بود. از طرف دیگر، اگر سیستم خورشیدی دارید که برق مورد نیاز شما را برای کار تامین می کند، البته گرمایش مادون قرمز نیز ارزشمند است. در این صورت هزینه ای متحمل نخواهید شد و می توانید گرمایش بهینه را انجام دهید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.